Wybierz daty
Rzym

Dla powracających podróżnych

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Warsztaty i lekcje
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
1 - 16 / 20

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Rzym

Oprócz atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Nasz przewodnik Roberto na ten dzień był doskonały, jestem małą grupą na straży, ale szczerze dziękuję mu za jego nieograniczoną życzliwość. Upewnił się, że wszyscy czuli się dobrze podczas tej małej podróży. Jest także znakomitym mówcą. Każdy z zabytków i przestrzeni historycznych został doskonale skonceptualizowany, dzięki czemu ten wypad jest bardzo zabawny i dostępny. Udzielili nam również wielu porad dotyczących miejsc do odwiedzenia, restauracji, napojów, typowych dań regionu. Chciałbym również podziękować Giuseppe, naszemu kierowcy. Jazda przez cały 15 dzień to nie lada wyczyn! Gratulacje dla niego. Na koniec chciałbym podziękować Elenie, która była naszym przewodnikiem po Pompejach. Podczas tej prezentacji była niezwykle pedagogiczna i potrafiła precyzyjnie odpowiedzieć na nasze pytania. Bardzo dziękuję całemu zespołowi! Gorąco polecam tę aktywność. Przybyli!

Valentina była najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy ścieżkę dźwiękową, gdy podróżowaliśmy wzdłuż wybrzeża Amalfi i kiedy wróciliśmy. Kierowca autobusu Andrea był niesamowity, jeździł jak profesjonalista. Nie przegapiłem jednego rytmu uwielbiałem naszą trasę?

Świetnie się bawiłem na wybrzeżu Amalfi w Positano. Ocean jazdy był wspaniały. Piękne miejsce do wędrowania. Miałem szczęście, że kiedy pojechaliśmy, nie byli już spakowani z włoskimi wczasowiczami. o tym, jak Roman żył w przeszłości. Dzięki za ochronę miejsca do zobaczenia.

Nasza przewodniczka Sonia była urocza i bardzo dobrze poinformowana historycznie i precyzyjnie oprowadzała Nas po odwiedzanych miejscach. Jednodniowa wycieczka była warta każdego grosza. Polecam wszystkim.

Warte swojej ceny. Podobało mi się, że w drodze tam iw drodze powrotnej zatrzymujemy się na przerwę. Nasza przewodniczka Henrietta była tak miła i bardzo kompetentna. Zdecydowanie polecam.