Wybierz daty
Rzym

Posiłki i napoje

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 177
Sortuj według:
1 - 16 / 177

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Rzym

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Co za niesamowita podróż! Skończyło się tak bardzo szczęśliwy. Wszystko idealnie. Mieszkam w Rzymie od dwóch miesięcy, więc była to idealna ucieczka od miasta. Bardzo mili przewodnicy, dobre jedzenie i wino, a także wspaniali ludzie tam pracujący… Bardzo polecam tę wycieczkę, jeśli myślisz o jej odbyciu. I na koniec podróżowałam sama i jako kobieta nie tylko czułam się naprawdę bezpieczna, ale także cudownie było poznać innych ludzi i byli też inni samotni podróżnicy :). Również doskonały angielski.

Wycieczka po wodzie była czymś innym niż alternatywą dla spaceru po mieście. Przekąska była mała, ale dla nas wystarczająca. Były wyjaśnienia przez słuchawki (wydane nowe i czyste, pakowane pojedynczo). Ale wrażenia słuchowe były tylko na górnym pokładzie ze względu na gniazda słuchawkowe. Pod pokładem było jedzenie. Uznałbym, że fajniej byłoby mu towarzyszyć, ale to z pewnością kwestia gustu. Nadal jest to zalecane. Jeśli z dziećmi, to raczej ze starszymi.

Gorąco polecam wszystkim wypróbowanie tej wycieczki. Świetnie się bawiłem i tak wiele nauczyłem się od naszej przewodniczki, Alice. Była bardzo kompetentna, elokwentna i bardzo przyjazna i ciepła. Byłem samotnym podróżnikiem podczas tej trasy, ale ani razu nie czułem się nie na miejscu wśród reszty, która była parami. Było też dużo jedzenia (będziesz nadziewany pod koniec wycieczki) i napojów, aby wszyscy byli radośni. Doskonały!

Zrobiliśmy tę wycieczkę z Rzymu z przyjaciółmi, było niesamowicie, 6 przystanków na pływanie z przejściami w turkusowych jaskiniach wodnych, bardzo polecam! Załatwione transfery, około 1 godziny autobusem z Rzymu do portu, a następnie 2 godziny promem na wyspę, a na koniec trochę czasu na zwiedzanie wyspy lub zakup pamiątek! Przewodnik był niesamowity!

Ta wycieczka była naszą atrakcją w Rzymie (po zaręczynach) Monica, nasz przewodnik był fantastyczny i tak cudowny, że można go poznać. Miała ogromną wiedzę na temat jedzenia i historii Rzymu i tak wiele się nauczyliśmy! Gorąco polecamy wycieczkę kulinarną podczas pobytu w Rzymie! !