Wybierz daty

Rzym wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
  • Pakiety
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 800
Sortuj według:
Strona 1 z 50

Często zadawane pytania dotyczące: Rzym

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rzym?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym to:

Pompeje (stanowisko archeologiczne)

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 124 572 opinii

Frederica była niesamowita! ! Jest tak kompetentna i urocza, wciągająca wykładowca i troskliwa o interesy grupy! Z góry zapytała, czy ktoś ma jakieś konkretne elementy, którymi jest zainteresowany, aby mogła poświęcić więcej czasu na informacje dla nich. Nawet spacer po ogrodzie był bardzo intrygujący. Dowiedzieliśmy się znacznie więcej o artystach i dziełach, co zainspirowało nas do wyszukania większej ilości materiałów do czytania po zakończeniu trasy. Jesteś ograniczony do 2 godzin i nie wydaje ci się, że to wystarczy, ale to była doskonała opcja. Wysoce zalecane!!

Nasza przewodniczka Maria była fantastyczna, bardzo przyjazna i jako archeolog miała dużo historii i informacji nie tylko o Watykanie, ale także o Rzymie. Najchętniej spędzilibyśmy z nią cały dzień! Styczeń to świetny czas na zwiedzanie Watykanu. Mniej tłumów i łatwiej grupie trzymać się razem. Bardzo sprawna obsługa. Nie ma problemów. Opłacający się.

Nasz przewodnik Christina był wspaniały. Bardzo kompetentny i interesujący do słuchania. Dołożyła wszelkich starań, aby nasze wrażenia były jak najlepsze. Taki piękny i inteligentny przewodnik. Jako ktoś, kto nie był pewien, czego się spodziewać po wycieczce po Watykanie, bardzo mi się podobało. Dziękuję Krystyna!

Bardzo ciekawa wizyta dzięki naszemu przewodnikowi Rosalii. Z dobrym przewodnikiem nauczysz się tak wielu rzeczy, zwłaszcza w miejscach tak przesiąkniętych historią. Mieliśmy 3 godziny zwiedzania. Słuchawki pozwalają usłyszeć przewodnika nawet wtedy, gdy mówi podczas spaceru i/lub odpowiada na pytania.

Cała trasa była niesamowita, Watykan i Kaplica Sykstyńska są fantastyczne. Ale nie wiem, czy skorzystałbym z tego doświadczenia o połowę mniej, gdyby nie nasza niesamowita przewodniczka Christina. Jej ogromna wiedza w połączeniu z jej elokwentną opowieścią z pewnością podniosła całą trasę.