Atrakcje i wycieczki
Ubud

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ubud? Kliknij tutaj.

Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 17 299 opinii

Kochałem ten dzień. Miałem niesamowitego przewodnika. Był punktualny, pełen szacunku i radości spędzania z nim przez cały dzień. Miałem okazję odwiedzić dwóch uzdrowicieli - jednego rano i jednego wieczorem, odwiedzić fontanny, gdzie się oczyszczałem, a potem przerwać na obiad. Dwipa - przewodnik turystyczny zabrał mnie w najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek jadłem obiad. Widok był spektakularny. Zjadłem obiad na moście w lesie. Dwipa (przewodnik wycieczki) pozwolił mi zmienić plan popołudniowy, abym mógł pójść do drugiego uzdrowiciela, a następnie odwiedzić piękne pole ryżowe. Miałem nawet okazję pójść na słynną huśtawkę na polu ryżowym. W sumie wspaniały dzień. Dwipa był najlepszym przewodnikiem, jakiego spotkałem. Dużo podróżuję.

Wycieczka o wschodzie słońca była absolutnie niesamowita; nasz kierowca, Aris, odebrał nas z Canggu o 1:30 i zawiózł nas na Górę Batur. Myśleliśmy, że nasz przewodnik, Nova, był bardzo cierpliwy i pomocny, zwłaszcza, że nie byłem najszybszym piechurem i oboje prowadziliśmy z nim dobrą rozmowę, co było cudowne. Wspinaczka zajęła półtorej godziny i była wykonalna, chociaż nie jestem specjalnie wysportowana, ale zdecydowanie sugerowałbym noszenie butów sportowych lub trekkingowych. Uwielbialiśmy patrzeć, jak małpy wychodzą z krateru, aby zjeść śniadanie, a widok był naprawdę zapierający dech w piersiach; Poleciłbym to każdemu.

poszliśmy na 30. przyjaciela. veera odebrał nas z hotelu wygodnym samochodem, który był schludny i czysty, mówił dobrze i potrafił prowadzić rozmowę po angielsku. Byliśmy trochę zdenerwowani, że nie dostaliśmy laski, dopóki nie dotarliśmy do czasu, aż tam dotarliśmy, ale stary, nasz przewodnik Patrick był niesamowity! Pomógł nam zachować ostrożność, ponieważ nawierzchnia jest trudna i trudna do przejścia, więc potrzebujesz odpowiednich butów. Patrick był zabawny i pomocny w jednym, i powiem ci, że zrobił najlepsze zdjęcia z całej naszej podróży! Gorąco polecam tę wędrówkę i sprawdź, czy masz szczęście, by zdobyć Patryka

Naprawdę podobała nam się nasza wędrówka. Przewodniki były niesamowite! Nie mogliśmy zobaczyć wschodu słońca, ponieważ było zbyt pochmurno, chociaż zrobiliśmy wspaniałe widoki z tyłu. Ogólnie rzecz biorąc, było to zabawne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Super spędzony dzień. Mega pozytywni ludzie i piękne widoki.