Dodaj daty

DublinAutobusem/minivanem

Nasze najbardziej polecane Dublin Autobusem/minivanem

Dublin: wycieczka autobusowa hop-on hop-off

1. Dublin: wycieczka autobusowa hop-on hop-off

Zwiedzaj Dublin we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Wsiadaj i wysiadaj z autobusu tak często, jak tylko chcesz. Twój bilet jest ważny przez 24 lub 48 godzin. Przez ten czas możesz poznawać historię i kulturę miasta, w czym pomoże Ci komentarz przewodnika na żywo dostępny w wielu językach. Wycieczka hop-on hop-offSkorzystaj z piętrowego autobusu, aby przemieszczać się pomiędzy najbardziej interesującymi atrakcjami Dublina. Spaceruj wśród studentów po brukowanych ścieżkach, zobacz Księgę z Kells w Trinity College i przejdź się po wspaniałym Phoenix Park. • Początek wycieczki: O'Connell Street / siedziba DoDublin • Parnell Square North – Muzeum Pisarzy • O'Connell Street / Abbey Street – GPO • Nassau Street – Biblioteka Narodowa Irlandii • Merrion Square West – Galeria Narodowa • Merrion Street – Leinster House i Muzeum Historii Naturalnej • Stephen's Green – Little Museum i Grafton Street • Westland Row – miejsce narodzin Oscara Wilde'a • Pearse Street – centrum nauki Science Gallery  • College Green – Trinity College i Muzeum Irlandzkiej Whiskey • Dame Street – ratusz i Temple Bar • Cork Hill - Zamek Dubliński i biblioteka Chester Beatty • Katedra Kościoła Chrystusowego i muzeum Dublinia • Katedra św. Patryka i biblioteka Marsh’s Library • Newmarket Square – destylarnia whiskey Teeling • St. James Gate – browar i sklep Guinness • James's Street – destylarnia Roe & Co & Pearse Lyons • Royal Hospital – Muzeum Sztuki Współczesnej i muzeum Kilmainham Gaol • Stacja kolejowa Heuston • Phoenix Park – ogórd zoologiczny • Parkgate Street – Ryan's Victorian Bar • Collins Barracks – Narodowe Muzeum Historii • Arran Quay – Jameson Distillery Bow St. i kościół St. Michan • Four Courts • Bachelor's Walk – rejs Dublin Discovered

Z Dublina: półdniowa wycieczka do Glendalough i Wicklow

2. Z Dublina: półdniowa wycieczka do Glendalough i Wicklow

Ucieknij od zgiełku Dublina i rozkoszuj się spokojem gór Wicklow i Glendalough podczas jednodniowej wycieczki autobusem. Zobacz zabytki, takie jak góra Sugar Loaf i wioska Roundwood. Wycieczka rozpoczyna się w połowie popołudnia, pozostawiając ci czas na lunch lub kufel Guinnessa przed rozpoczęciem doświadczenia. Po odebraniu z wybranego punktu odbioru w centrum Dublina, wybierz się na krótką wycieczkę po stolicy podczas podróży do Glendalough. Podziwiaj panoramiczne widoki na górę o trafnej nazwie Sugar Loaf i przejedź przez uroczą wioskę Roundwood podczas podróży przez góry Wicklow. Po przybyciu do Glendalough rozkoszuj się zapierającą dech w piersiach irlandzką scenerią, historią i dziką przyrodą w „Dolinie Dwóch Jezior”. Ciesz się co najmniej 90 minutami wolnego czasu na zwiedzanie ruin celtyckiego klasztoru chrześcijańskiego, które zostały zbudowane na brzegu jeziora przez świętego Kevina wiele wieków temu. Odkryj misternie rzeźbione kamienne krzyże celtyckie i okrągłe wieże, w których mnisi ukryli złote kielichy i inne kosztowności z wielu najazdów Wikingów, które miały miejsce w regionie. Stań nad brzegiem wody i przejrzyj dęby, aby zobaczyć, czy uda Ci się dostrzec zagrożoną wyginięciem rodzimą wiewiórkę rudą podczas zabawy. Podczas zwiedzania spróbuj znaleźć miejsce, w którym kręcono scenę ślubu Braveheart i gdzie Gerard Butler z „PS Kocham cię” wpadł na Hilary Swank. Wróć do Dublina po niesamowitym popołudniu na świeżym powietrzu gór Wicklow ze zdjęciami i wspomnieniami z irlandzkiej przygody.

Glendalough i Wicklow: półdniowa wycieczka z Dublina

3. Glendalough i Wicklow: półdniowa wycieczka z Dublina

Wyjedź z Dublina i udaj się w wiejskie okolice podczas 5-godzinnej porannej lub popołudniowej wycieczki do Glendalough i Wicklow. Wycieczka rozpocznie się od wprowadzenia do Dublina, podczas gdy będziesz jechał/-a na południe w kierunku hrabstwa Wicklow, które znane jest jako „ogród Irlandii”. Dzięki błyszczącym jeziorom, gęstym lasom i romantycznie szumiącym strumieniom wycieczka ta staje się spektakularnie malowniczą przygodą... i pięknym dniem spędzonym poza wielkim miastem. Zobaczysz również krajobrazy rozsławione przez takie filmy jak „Braveheart” i „P.S. Kocham Cię”. Przez góry Wicklow udaj się do Glendalough, doliny dwóch jezior. Weź udział w relaksującym spacerze nad jezioro Glendalough Upper Lake i odkryj ruiny klasztoru św. Kevina. Następnie przed powrotem do Dublina podziwiaj bujną roślinność idąc przez przełęcz Sally Gap.

Dublin: Popołudniowa herbata Vintage Bus Trip

4. Dublin: Popołudniowa herbata Vintage Bus Trip

Zrelaksuj się na pokładzie zabytkowego piętrowego autobusu z lat 60., który został całkowicie odrestaurowany i urządzony zgodnie z najwyższymi standardami. Usiądź wygodnie i ciesz się pełną popołudniową herbatą z dostępnymi opcjami wegańskimi, wegetariańskimi i bezglutenowymi. Sezonowe menu obejmuje kanapki, świeżo upieczone bułeczki z dżemem, masłem i gęstą śmietaną oraz wyśmienite desery. Do wyboru jest szeroki wybór herbat, kaw i gorących czekolad. Posłuchaj muzyki jazzowej z lat 50. XX wieku podczas wycieczki po mieście i posłuchaj, jak gospodarze opowiadają o swoich ulubionych historiach o Dublinie. Miej czas na pogawędkę przy filiżance herbaty i jedzeniu w prawdziwie irlandzki sposób. To bardzo spersonalizowany sposób, aby zobaczyć Dublin, ponieważ gospodarze są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Twoja wycieczka rozpoczyna się na Essex Street East i prowadzi przez Trinity College, gruziński Dublin, Merrion Square, St. Stephen's Green, katedrę św. Patryka i katedrę Christ Church. Ciągnie się wzdłuż Quays obok browaru Guinness i do parku Phoenix.

Dublin: Wycieczka autobusem widmo grabarza

5. Dublin: Wycieczka autobusem widmo grabarza

Wejdź na pokład klimatycznego autobusu, który został specjalnie zbudowany i wyposażony przez jedną z wiodących irlandzkich firm scenograficznych. Dołącz do profesjonalnych aktorów, którzy nie tylko będą służyć jako upiorni przewodnicy, ale także będą przerażającymi, czarującymi postaciami z piekielnej przeszłości Dublina! Dowiedz się, jak zaraza spustoszyła miasto od ducha z przeszłości, który jest zbyt obeznany z chorobą. Usłysz o makabrycznych, męczących torturach i poznaj wiele postaci, które mają do opowiedzenia przerażające historie. Śmiej się i krzycz po mieście, a jeśli masz szczęście - wyjdź z nienaruszoną duszą! Odwiedź pub Gravedigger's, znany z serwowania najlepszego piwa Guinness w Irlandii.

Z Dublina: półdniowa wycieczka z przewodnikiem po wybrzeżu do wioski Howth

6. Z Dublina: półdniowa wycieczka z przewodnikiem po wybrzeżu do wioski Howth

Odkryj uroczą nadmorską wioskę Howth podczas tej półdniowej wycieczki przybrzeżnej podczas wycieczki Big Bus. Wycieczka obejmuje podróż autobusem powrotnym z Dublina do szczytu Howth i jego słynnej wioski rybackiej. Podziwiaj niesamowite widoki na klify Howth podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem, a następnie ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie malowniczej wioski Howth w wolnym czasie. Rzuć okiem na XIX-wieczną wieżę Martello i przespaceruj się obok średniowiecznych ruin opactwa Mariackiego. Skorzystaj z okazji, gdy tam będziesz, i spróbuj jednych z najlepszych owoców morza oraz ryb z frytkami, jakie ma do zaoferowania Irlandia. Ta spokojna wycieczka to doskonały sposób, aby cieszyć się nadmorskim pięknem Howth Village.

Dublin: Wycieczka w autobusie z duchami

7. Dublin: Wycieczka w autobusie z duchami

Wsiądź do pierwszego i oryginalnego autobusu z duchami i wkrocz do świata zjaw, zabawnych straszydeł i przerażających opowieści. Podczas przejażdżki autobusem zetkniesz się ze stworami rodem z koszmarów i zobaczysz najbardziej nawiedzone atrakcje Dublina. Odwiedź Hellfire Clubroom oraz znajdujące się poniżej nawiedzone muzeum i zagraj w karty z samym diabłem. Następnie zajmij miejsce w Victorian Theatre przed krwistoczerwoną kurtyną i rozpocznij emocjonującą przejażdżkę śladami najokropniejszych tajemnic Dublina. Na koszmarnym cmentarzu St. Kevin’s poznasz kolejne zmory, po czym wysłuchasz opowieści o Darky Kelly, której niespokojny duch ciągle błąka się po okolicy. Przewodnikiem i kierowcą podczas tej podróży będą dwaj mężczyźni, którym życie pozagrobowe wcale nie jest obce. Zrobią oni wszystko, co w ich mocy, aby przyprawić Cię o gęsią skórkę.

Dublin: bilet do Guinness Storehouse i wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

8. Dublin: bilet do Guinness Storehouse i wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Spędź dzień na zwiedzaniu Dublina na pokładzie autobusu Big Bus z możliwością wsiadania i wysiadania z biletem 1-dniowym, 48-godzinnym lub 72-godzinnym. Zobacz to, co najlepsze w tym dynamicznym i historycznym mieście, i mijaj najważniejsze zabytki Dublina, od St. Stephen's Green po siedzibę Guinnessa. Zobacz niektóre z najważniejszych atrakcji Dublina w autobusie z otwartym dachem i wysiądź, kiedy tylko masz na to ochotę. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta i posłuchaj ciekawego komentarza przewodnika. Wskocz i odkryj Guinness Storehouse, w którym znajduje się najsłynniejszy stout na świecie. Podczas wycieczki z przewodnikiem dowiesz się wszystkiego o historii i produkcji Guinnessa w tym słynnym magazynie, uznawanym za jedną z najpopularniejszych atrakcji Irlandii. Posłuchaj o dzierżawie magazynu na 9000 lat i odkryj interaktywne eksponaty na siedmiu piętrach. Skosztuj najświeższych kufli Guinnessa na świecie w Gravity Bar, podziwiając niezakłócony widok 360 stopni na Dublin (lub wybierz Guinness 0.0 lub napój bezalkoholowy). Wybierz bilety 48-godzinne i 72-godzinne, aby cieszyć się godzinną panoramiczną wycieczką nocnym autobusem. Przejedź się autobusem z otwartym dachem i wybierz się na ekscytującą wieczorną wycieczkę po mieście. Wysłuchaj informacji i opowieści o mieście oraz dokładnie poznaj historię, architekturę i kulturę Dublina dzięki przewodnikowi autobusowemu. Wybierz 72-godzinny bilet i weź udział w półdniowej wycieczce wzdłuż wybrzeża, która obejmuje podróż powrotną z Dublina do Howth, pieszą wycieczkę z przewodnikiem po klifach Howth oraz czas wolny na zwiedzanie malowniczej Wioska Howth.

Dublin: Panoramiczna nocna wycieczka Big Bus z przewodnikiem na żywo

9. Dublin: Panoramiczna nocna wycieczka Big Bus z przewodnikiem na żywo

Zobacz, jak światła Dublina błyszczą nocą na pokładzie piętrowego autobusu z odkrytym dachem. Panoramiczna wycieczka, która trwa godzinę, poprowadzi Cię przez niektóre z najsłynniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Zamek Dubliński, katedrę Christ Church i St. Stephen's Green. Podróżując wyjątkową trasą Night Tour, posłuchaj historycznych opowieści o najważniejszych zabytkach miasta i wybitnych postaciach, w tym Temple Bar, Docklands i najstarszym pubie w Dublinie, The Brazen Head, z historiami Jamesa Joyce'a, Oscara Wilda lub Bono. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru w Dublinie, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z rodziną, czy z kimś wyjątkowym.

Dublin: City Sightseeing Hop-On Hop-Off Bus Tour

10. Dublin: City Sightseeing Hop-On Hop-Off Bus Tour

Zwiedzaj Dublin we własnym tempie autobusem wycieczkowym. Zobacz wszystkie atrakcje miasta dzięki nieograniczonemu wsiadaniu i wysiadaniu przez 24, 48 lub 72 godziny. Dowiedz się o historii i dziedzictwie Dublina z pokładowego komentarza audio. Będziesz miał okazję wysiąść w słynnym na całym świecie Guinness Storehouse, aby odkryć pochodzenie jednego z najsłynniejszych napojów na świecie. Aby poczuć odrobinę wyrafinowania, udaj się do Irlandzkiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, gdzie zobaczysz oszałamiającą kolekcję dzieł sztuki. Możesz pozostać w autobusie przez całą pętlę, podziwiając 360-stopniowe widoki z otwartego pokładu zabytków, takich jak Phoenix Park i rzeka Liffey. Przystanki trasy Dublin City Route: • Muzeum Irlandzkiej Whisky, Trinity College, Księga z Kells • Zamek Dubliński, ratusz • Katedra w Christchurch, Dublinia Viking Visitor Centre • Katedra św. Patryka, Biblioteka Marsha • Destylarnia Dublin Liberties, destylarnia whisky Teeling • Magazyn Guinnessa • Destylarnia Pearse Lyons • Irlandzkie Muzeum Sztuki Nowoczesnej • Stacja Heuston • Park Phoenix, zoo w Dublinie • Parkgate Street, Heuston Street • Collins Barracks, Narodowe Muzeum Sztuki Dekoracyjnej i Historii • Smithfield Square, destylarnia Old Jameson • Temple Bar, Irlandzkie Muzeum Rock and Rolla • Muzeum Pisarzy, Galeria Hugh Lane, Ogród Pamięci • Ulica O'Connella • GPO, Teatr Abbey • EPIC Irlandzkie Muzeum Emigracji • Centrum Kongresowe w Dublinie, Most Samuela Becketta • Studia U2, Bord Gais Energy Theatre, Grand Canal Dock • Plac Merrion, Muzeum Historii Naturalnej, Irlandzka Galeria Narodowa • Galeria Narodowa – Górna Merrion Street • St. Stephen's Green, Małe Muzeum Dublina, MoLI • Dwór i kościół św. Anny – Dawson Street

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Dublin

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dublin?

W których atrakcjach typu Autobusem/minivanem w: Dublin obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dublin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dublin? Kliknij tutaj.

Dublin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 17 263 opinii

Nasz kierowca/przewodnik był fantastyczny ze swoją znajomością miasta. Nie tylko rzeczy na przystankach, ale i małe historie, które opowiadał. Wyskoczyliśmy i poprosiliśmy o rekomendację jedzenia w pobliżu nas, a on wskazał nam jedno z najlepszych miejscowych miejsc, w których można usiąść i przeżyć wspaniałe doświadczenia „Irish Pub”. Chcielibyśmy również podziękować parze, którą poznaliśmy przed wylotem, która opowiedziała nam o autobusach, a my zgadliśmy z zielonym autobusem. Dzięki jeszcze raz

Ger był naszym kierowcą autobusu i naszym przewodnikiem. Prawdziwy Dubliner, który był entuzjastyczny i bawił nas wszystkich swoją historią opowiadającą o zabytkach Dublina z odrobiną interakcji wymaganej wraz ze śpiewaną piosenką. Zatrzymaliśmy się w autobusie przez całą trasę, a następnie pojechaliśmy ponownie do wyskoku, który chcieliśmy zobaczyć. Świetne doświadczenie i konieczność. „Ger” byłeś genialny

Odbyliśmy dwie oddzielne wycieczki w ciągu dwóch dni. Obaj kierowcy byli niesamowici, biorąc pod uwagę ciasny ruch drogowy. Jeden z kierowców uzupełnił nagrany audioprzewodnik własnym spojrzeniem na mijane przez nas wydarzenia i miejsca. Zaśpiewał nawet kilka piosenek i udało mu się nakłonić pasażerów do wspólnego śpiewania! Świetna zabawa.

Świetna atrakcja, która pozwala w krótkim czasie poznać najciekawsze miejsca w Dublinie. Jerr jako przewodnik sprawdził się znakomicie. Przystanek był dobrze oznaczony, obsługa i wyposażenie idealne. :)

Tani sposób na poruszanie się po dobrym kierowcy z dobrą znajomością historii?