Muzea Watykańskie
muzea

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

muzea: Popularne w kategorii Muzea Watykańskie

Muzea Watykańskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzea Watykańskie? Kliknij tutaj.

Muzea Watykańskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 29 601 opinii

Wszystko poszło niesamowicie sprawnie .Pomimo ,że spóźniliśmy się na miejsce zbiórki,pani podeszła bardzo profesjonalnie i 15 minut czekania i z następną grupą poszliśmy do Muzeum Watykańskiego pomijając kolejkę. Kolejka w poniedziałek 28.10.do samej kasy 2 do 3 godzin. Warto zapłacić więcej i minąć kolejkę. Wszystko super. Gorąco polecam.

Atrakcja wspaniała, natomiast trudno nazwać wyczekiwanie pod biurem skróceniem kolejki. Na pewno udało nam się wejść szybciej, nie należy jednak oczekiwać wejścia o rezerwowanej godzinie. Tolerancja 1 godziny.

Dobra organizacja, szybkie wprowadzenie do muzeum przez opiekuna, trzeba jedynie wiedzieć, że z biletem elektronicznym trzeba się zgłosić do punktu (zajmuje to nieco więcej czasu).

Adres podany okazał się nieaktualny, na miejscu była malutka karteczka w języku angielskim o przeniesieniu siedziby. Może to mieć znaczenie jak ktoś przychodzi na ostatni moment.

Wszystko OK Zgodnie z opisem. Nasza grupa licząca ok 40 osób weszła na samym początku. Mogliśmy podziwiać Kaplicę Sykstyńską w bardzo komfortowych warunkach. Dobra organizacja.