Wybierz daty
Split

żaglówką/łodzią

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
1 - 16 / 20

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu żaglówką/łodzią w: Split

Oprócz atrakcji typu żaglówką/łodzią jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu żaglówką/łodzią w: Split obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1766 opinii

Piękny dzień ! Jedynym minusem, który sprawia, że waham się z 4 gwiazdkami, jest liczba osób… zdecydowanie za dużo na łodzi i za mało miejsca dla wszystkich. Ale wycieczka jest naprawdę świetna! Rozpieszczamy Cię przez cały czas (pączek, arbuz, sok i burger). Wrak nie jest widoczny z łodzi, ale fajnie jest obserwować podczas nurkowania. Wszystkie przystanki trwają minimum jedną godzinę, co na przykład pozostawia czas na wyspie. Zespół jest bardzo miły! Dziękuję Marco za dobry humor i radość życia! Dziękuję także reszcie załogi!

Świetna podróz! Nasz kapitan Mario i jego kumpel byli bardzo przyjaźni i dynamiczni. Od razu wprawili nas w dobry nastrój wsiadając na łódkę z muzyką i kazali łapać mnóstwo fal ku naszemu największemu szczęściu! Plaże są bardzo piękne, naszą ulubioną była zatoczka. Wspaniale. To miejsce, w którym chcielibyśmy zostać najdłużej. Polecane nam restauracje były naprawdę dobre. Jeszcze raz dziękuję za ten wspaniały dzień!

Super wycieczka! Fajna muzyka przez cały dzień na motorówce, odwiedziliśmy bardzo piękne miejsca, udało nam się ponurkować w Błękitnej Lagunie. Dwóch facetów, którzy byli naszymi przewodnikami, było bardzo fajnych! Całkowicie polecam!

Cudowny dzień, który zdecydowanie był tego wart!! Miejsca są wspaniałe, a wycieczki bardzo przyjemne. Radzimy zabrać ze sobą kanapki, aby mieć więcej czasu na zwiedzanie miast lub pływanie. Byliśmy z Rocco i Stevem, obaj bardzo mili!

Miałem fantastyczny dzień! Przewodnik Roko i Skipper Kiki naprawdę sprawili nam miły dzień! Mili faceci, miła atmosfera, fajna grupa! Wysoce rekomendowane