Hamburg
Puby i bary

Zarezerwowano ponad 50 razy w ubiegłym tygodniu

Puby i bary
Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Hamburg Puby i bary

Hamburg: 1,5-godzinny rejs po porcie i Speicherstadt

Hamburg: 1,5-godzinny rejs po porcie i Speicherstadt

Zobacz atrakcje portu w Hamburgu z wyjątkowej perspektywy, przepłyń obok imponujących kontenerowców i odkryj zabytkową dzielnicę Speicherstadt na pokładzie 1,5-godzinnego rejsu z komentarzem na żywo niemieckojęzycznego przewodnika i ekskluzywnym przystankiem w kultowej Elbphilharmonie. Rozpocznij swoją przygodę w porcie na lądzie, przechodząc przez słynny most „Überseebrücke”, aby dotrzeć do molo, gdzie wsiądziesz na pokład tradycyjnej hamburskiej łodzi zwanej Barkasse. Posłuchaj, jak twój kapitan decyduje, którą trasą popłynie łódź w oparciu o warunki pogodowe, pływy lub, jeśli na przykład w porcie zawija naprawdę ekscytujący i interesujący kontenerowiec lub specjalna łódź. Wyrusz i szybuj wąskimi drogami wodnymi największej dzielnicy magazynowej na świecie, znanej jako Speicherstadt. Podziwiaj zachwycającą architekturę budynków stojących na fundamentach z bali i dębowych bali. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, mijając Hafen City. Eksploruj otwarte pokłady i poczuj chłodną morską bryzę, czekając na doskonałe okazje do robienia zdjęć z wielu punktów widokowych łodzi. Przepłyń obok rzędów ogromnych kontenerowców, gdy łódź wpływa do przystani św. Pawła i portu w Hamburgu. Poznaj historię wielu ważnych zabytków ze swojego niemieckojęzycznego przewodnika eksperta. Gdy Twoja podróż dobiegnie końca, wysiądź tuż przed Elbphilharmonie lub możesz wysiąść z powrotem w miejscu, w którym rejs się rozpoczął.

Hamburg: Seks i przestępczość w St. Pauli Wycieczka dla osób powyżej 18 roku życia

Hamburg: Seks i przestępczość w St. Pauli Wycieczka dla osób powyżej 18 roku życia

Odkryj dzikie oblicze Hamburga podczas wycieczki pieszej, której tematyka będzie obracać się wokół seksu i przemocy w dzielnicy St. Pauli. Wysłuchaj ciekawych anegdot i faktów na temat życia i miłosnych uniesień w dzielnicy czerwonych latarni, odwiedzając legendarne miejsca. Wejdź do słynnego baru „Zur Ritze” i dowiedz się, jak zyskał on swoją nazwę. Udaj się do klubu bokserskiego w piwnicy, gdzie trenowali Mike Tyson i bracia Kliczko. Poznaj zagadkę zniknięcia słynnego miejscowego boksera i dowiedz się, dlaczego tak wiele gwiazd odwiedza tę mordownię. Zobacz, w jaki sposób kobiety mogą przechadzać się po Herbertstrasse, oraz poznaj historię gangu Nutelli i ich rywali, gangu GMBH. Dowiedz się, kto rządzi w St. Pauli, kto był ojcem chrzestnym i w jaki sposób działa tam aparat sprawiedliwości. Przekonaj się, czy Kuba Rozpruwacz lub ktoś jemu podobny odwiedził kiedyś Hamburg. Na koniec tej wycieczki z przewodnikiem wstąp do klubu nocnego!

Hamburg: Zwiedzanie linią Hop-On Hop-Off

Hamburg: Zwiedzanie linią Hop-On Hop-Off

Zwiedź Hamburg w ramach wycieczki z przewodnikiem, podróżując po mieście piętrowym autobusem hop-on hop-off (linia A). Przejedź wzdłuż obszaru Speicherstadt (kompleksu magazynów) i portu do handlowych dzielnic miasta. Dowiedz się więcej o mieście i jego historii. Wskocz na pokład autobusu z biletem dziennym, który umożliwia wsiadanie i wysiadanie na dowolnych (20) przystankach. Zobacz wspaniałe wille w dzielnicy Harvestehude, jezioro Außenalster, ratusz, muzea, słynną ulicę Reeperbahn i port. Korzystaj z informacji w swoim języku dzięki systemowi audio ze sterowaniem poprzez GPS. Audioprzewodnik zapewnia doskonałej jakości nagrania w 11 językach, których możesz wysłuchać za pomocą zestawów słuchawkowych. Usiądź wygodnie i ciesz się panoramicznymi widokami. Przy sprzyjającej pogodzie dach autobusu zostanie otwarty, aby umożliwić Ci podziwianie niczym nieprzesłoniętych widoków.

Hamburg: Bilet wstępu do lochów w Hamburgu

Hamburg: Bilet wstępu do lochów w Hamburgu

Hamburg Dungeon ożywia najmroczniejszy okres w historii miasta w zabawny sposób. Najnowocześniejsze efekty specjalne i profesjonalni aktorzy zapewniają wyjątkowy rodzaj rozrywki na żywo. Aktorzy na żywo wcielają się w historyczne role i zabierają Cię w podróż przez 600 lat mrocznej przeszłości Hamburga w interaktywnych pokazach. Atrakcja dla zwiedzających w historycznej dzielnicy Speicherstadt prezentuje ekscytujące pokazy na żywo oparte na prawdziwych historiach i oferuje mnóstwo akcji na 2 zabawnych przejażdżkach. Odwiedzający mogą wyruszyć w niezwykłą podróż "Windą Zagłady". Możesz także odkryć mroczne lata zarazy lub spróbować uratować pirata Klausa Störtebeckera przed egzekucją. Wśród innych nieprzyjaznych gospodarzy, oprawca wita podejrzanych wieśniaków w swojej Komnacie Męki. Broń się przed łaską inkwizycji i staw czoła zemście niespokojnego ducha - z błyskiem w oku inkwizytora i okazją do dobrej zabawy. Pod koniec podróży szczęśliwcy, którzy przeżyją, zasiądą w wyjątkowej wieży swobodnego spadania w Hamburgu, aby uciec z głębi lochu - powodzenia...

Hamburg: 2-godzinna wycieczka XXL po porcie w Hamburgu

Hamburg: 2-godzinna wycieczka XXL po porcie w Hamburgu

Ciesz się wyjątkową morską atmosferą i kolorowymi tłumami w porcie w Hamburgu podczas codziennego rejsu, który okrąża doki. Dzięki swojemu przewodnikowi poznasz historię portu i miasta oraz udasz się na ekscytującą przejażdżkę przez śluzy. Odkryj tę bramę do świata z bliska na pokładzie małego statku, równie odpowiedniego dla floty. Dowiedz się, jak ogromny jest port w Hamburgu, drugi co do wielkości port w Europie. Prawie żadne inne miasto na świecie nie jest tak powiązane ze swoim portem; Hamburg naprawdę się dzięki temu rozwinął. Najważniejsze zabytki i panorama miasta są z nim nierozerwalnie związane. Poczuj kontrast między przeszłością i teraźniejszością, handlem i kulturą, małym rybackim miasteczkiem nad Łabą i najnowocześniejszymi kompleksami kontenerowymi. Dowiesz się także o grzesznych odcinkach i targu rybnym, starych kutrach oraz ogromnych statkach wycieczkowych i kontenerowcach. Nasz przewodnik na pokładzie zapewnia komentarz na żywo w języku niemieckim. Aby uzyskać komentarz w innych językach, pobierz aplikację „Rainer Abicht” ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store. Aplikacja oferuje wycieczki audio po rejsie po porcie w sześciu różnych językach.

Hamburg: 90-minutowy rejs po porcie przy wieczornych światłach

Hamburg: 90-minutowy rejs po porcie przy wieczornych światłach

Zobacz port w Hamburgu przy wieczornym świetle na tradycyjnej barce. Wybierz się w romantyczną podróż w obie strony przez port w Hamburgu i ciesz się przytulną atmosferą z podświetloną sylwetką miasta w tle. Podróżuj przez historyczne Speicherstadt (w zależności od przypływu) i wzdłuż imponujących oświetlonych terminali kontenerowych. Posłuchaj ciekawych opowieści o historii portu z moderacją na żywo od kapitana, relaksując się przy drinku. Alternatywnie wybierz jedną ze specjalnych wycieczek, które odbywają się tylko okazjonalnie. Wybierz specjalny rejs Queen Mary II, aby towarzyszyć królowej Marii II w terminalu wycieczkowym, a następnie podążaj za nią wzdłuż Łaby. Podczas rejsu łodzią dowiedz się wszystkiego o statku od profesjonalnego przewodnika. Lub świętuj rocznicę portu w Hamburgu na pokładzie tradycyjnej barki. Obejrzyj paradę otwierającą festiwal, ponieważ nadejdzie weekend obchodów.

Heide Park Resort: Bilet jednodniowy

Heide Park Resort: Bilet jednodniowy

Odwiedź największy i najczęściej odwiedzany park rozrywki w północnych Niemczech - idealny, aby uciec od codzienności i zanurzyć się w świecie zabawy i ekscytujących doświadczeń, które maksymalizują przyjemność. Odkryj ponad 30 atrakcji dla dzieci poniżej 10 roku życia i ich rodzin. Dzieci zanurzą się w świecie DreamWorks "Drachenzähmen leicht gemacht", spotkają Szczerbatka i staną się prawdziwymi trenerami smoków. Nieustraszeni łowcy duchów dołączą do słynnych Pogromców Duchów i przeżyją ekscytującą interaktywną przygodę w piątym wymiarze w "Ghostbusters 5D - The Ultimate Ghost Hunt!". Niezwykłe przeżycie czeka na najmłodszych: kolorowa "Kraina Świnki Peppy" oferuje mnóstwo zabawy dla przedszkolaków i ich rodzin. Odwiedź dom Peppy i poznaj ją oraz jej brata George'a. Nie zapomnij o kolejkach górskich i ekscytujących atrakcjach dla poszukiwaczy mocnych wrażeń! "Colossos - Kampf der Giganten" to najwyższa i najszybsza drewniana kolejka górska w Europie, która gwarantuje wyjątkową i ekscytującą przejażdżkę. Poczuj pęd prędkości na "Desert Race" lub zapierającą dech w piersiach przejażdżkę "KRAKE". Strać orientację podczas przejażdżki jedyną w Niemczech kolejką górską "Flug der Dämonen"! Wskocz na przeprojektowaną kolejkę "Toxic Garden" i odkryj legendę kryjącą się za potwornymi gigantycznymi roślinami, które zagrażają życiu odwiedzających. Która z naszych 7 wspaniałych przejażdżek jest Twoją ulubioną? Musisz się poświęcić! Co dzieje się w starożytnych katakumbach, które niedawno odkryto pod parkiem? Dowiedz się tego podczas zupełnie nowej mrocznej przejażdżki "Dämonen Gruft", która zostanie otwarta pod koniec marca - nic dla osób o słabym sercu...

Hamburg: Rejs wycieczkowy po porcie w Hamburgu

Hamburg: Rejs wycieczkowy po porcie w Hamburgu

Przyjrzyj się Hamburgowi, biorąc udział w rejsie po porcie. Zwróć uwagę na obszar Speicherstadt i dzielnicę HafenCity. Podziwiaj miasto, które szczyci się największą liczbą mostów w całej Europie. Nad wodą, kanałami i dokami zawieszono około 2400 konstrukcji. Wejdź na pokład statku i zobacz rozmaite zabytki oraz atrakcje. Trasa rejsu jest zależna od pływów i wydarzeń danego dnia. Zobacz zabytkowy Speicherstadt, czyli kompleks powiązanych ze sobą magazynów usytuowanych wzdłuż kanałów, nowoczesną dzielnicę HafenCity, liczne mosty przewieszone nad Łabą, oblegane śluzy i terminale kontenerowe, most Köhlbrandbrücke i wiele innych ciekawych atrakcji. Po drodze dowiedz się więcej o historii miasta, statkach wpływających do portu i wypływających z niego, a także o wszystkim innym, co Cię interesuje. Rozsiądź się wygodnie na pokładzie słonecznym lub w klimatyzowanym salonie z oknami panoramicznymi i podziwiaj miasto.

Hamburg: Wycieczka z przewodnikiem po Reeperbahn i St. Pauli

Hamburg: Wycieczka z przewodnikiem po Reeperbahn i St. Pauli

Poznaj hamburską dzielnicę czerwonych latarni z ekspertami Reeperbahn podczas wycieczki z przewodnikiem po dzielnicy St Pauli. Spotkaj ludzi takich jak legendarny ochroniarz Udo Lindenberga, Eddy Kante, lub kultowych bramkarzy Red Light, takich jak Fabian Zahrt. Spotkaj drag queens, takie jak Barbie Stupid, lub lokalną historyczkę, Doc Evę Decker. Przeżyj pieszą wycieczkę z przewodnikiem po St. Pauli, podczas której znajdziesz idealne połączenie informacji, rozrywki, grzesznych przystanków i zabytków oraz szalonego pokazu zwiedzania. Przejdź obok słynnej na całym świecie ulicy Herbertstraße i posterunku policji Davidwache, odwiedź loch BDSM lub sex shop. Dowiedz się więcej o bogatym dziedzictwie LGBTQ+ tego obszaru i uzyskaj wgląd w legendarne kluby i hotspoty celebrytów. W zależności od wybranej opcji, każda wycieczka będzie miała nieco inny cel i trasę, po której oprowadzi Cię prawdziwy lokalny ekspert.

Hamburg: Wycieczka stróża nocnego po St. Pauli po niemiecku

Hamburg: Wycieczka stróża nocnego po St. Pauli po niemiecku

Ciesz się wyjątkową wycieczką po mieście z tradycyjnymi stróżami nocnymi po największej dzielnicy rozrywkowej i czerwonych latarni w Europie. Twój niemieckojęzyczny przewodnik spotka się z Tobą w Landungsbrücken i zaprezentuje wszystko, co ma do zaoferowania St. Pauli. Twój przewodnik przyjmie rolę i mundur oryginalnego stróża nocnego St. Pauli, który reprezentuje słynną dzielnicę Hamburga. Razem z tobą odkryje Große Freiheit („Wielką Wolność”). Zaspokój swoją ciekawość i poznaj wszystkie lokalne sekrety. Posłuchaj, jak to jest w departamencie policji w Davidwache, jak przemysł linowy wyrzeźbił ścieżkę Reeperbahn, incydent Joe Cockera, tajemniczą ulicę Herbertstraße i legendarne historie z udziałem Paula McCartneya.

Hamburg

Hamburg

Nasze najbardziej polecane Hamburg Puby i bary

Hamburg: 1,5-godzinny rejs po porcie i Speicherstadt

Hamburg: 1,5-godzinny rejs po porcie i Speicherstadt

Zobacz atrakcje portu w Hamburgu z wyjątkowej perspektywy, przepłyń obok imponujących kontenerowców i odkryj zabytkową dzielnicę Speicherstadt na pokładzie 1,5-godzinnego rejsu z komentarzem na żywo niemieckojęzycznego przewodnika i ekskluzywnym przystankiem w kultowej Elbphilharmonie. Rozpocznij swoją przygodę w porcie na lądzie, przechodząc przez słynny most „Überseebrücke”, aby dotrzeć do molo, gdzie wsiądziesz na pokład tradycyjnej hamburskiej łodzi zwanej Barkasse. Posłuchaj, jak twój kapitan decyduje, którą trasą popłynie łódź w oparciu o warunki pogodowe, pływy lub, jeśli na przykład w porcie zawija naprawdę ekscytujący i interesujący kontenerowiec lub specjalna łódź. Wyrusz i szybuj wąskimi drogami wodnymi największej dzielnicy magazynowej na świecie, znanej jako Speicherstadt. Podziwiaj zachwycającą architekturę budynków stojących na fundamentach z bali i dębowych bali. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, mijając Hafen City. Eksploruj otwarte pokłady i poczuj chłodną morską bryzę, czekając na doskonałe okazje do robienia zdjęć z wielu punktów widokowych łodzi. Przepłyń obok rzędów ogromnych kontenerowców, gdy łódź wpływa do przystani św. Pawła i portu w Hamburgu. Poznaj historię wielu ważnych zabytków ze swojego niemieckojęzycznego przewodnika eksperta. Gdy Twoja podróż dobiegnie końca, wysiądź tuż przed Elbphilharmonie lub możesz wysiąść z powrotem w miejscu, w którym rejs się rozpoczął.

Hamburg: Seks i przestępczość w St. Pauli Wycieczka dla osób powyżej 18 roku życia

Hamburg: Seks i przestępczość w St. Pauli Wycieczka dla osób powyżej 18 roku życia

Odkryj dzikie oblicze Hamburga podczas wycieczki pieszej, której tematyka będzie obracać się wokół seksu i przemocy w dzielnicy St. Pauli. Wysłuchaj ciekawych anegdot i faktów na temat życia i miłosnych uniesień w dzielnicy czerwonych latarni, odwiedzając legendarne miejsca. Wejdź do słynnego baru „Zur Ritze” i dowiedz się, jak zyskał on swoją nazwę. Udaj się do klubu bokserskiego w piwnicy, gdzie trenowali Mike Tyson i bracia Kliczko. Poznaj zagadkę zniknięcia słynnego miejscowego boksera i dowiedz się, dlaczego tak wiele gwiazd odwiedza tę mordownię. Zobacz, w jaki sposób kobiety mogą przechadzać się po Herbertstrasse, oraz poznaj historię gangu Nutelli i ich rywali, gangu GMBH. Dowiedz się, kto rządzi w St. Pauli, kto był ojcem chrzestnym i w jaki sposób działa tam aparat sprawiedliwości. Przekonaj się, czy Kuba Rozpruwacz lub ktoś jemu podobny odwiedził kiedyś Hamburg. Na koniec tej wycieczki z przewodnikiem wstąp do klubu nocnego!

Hamburg: Zwiedzanie linią Hop-On Hop-Off

Hamburg: Zwiedzanie linią Hop-On Hop-Off

Zwiedź Hamburg w ramach wycieczki z przewodnikiem, podróżując po mieście piętrowym autobusem hop-on hop-off (linia A). Przejedź wzdłuż obszaru Speicherstadt (kompleksu magazynów) i portu do handlowych dzielnic miasta. Dowiedz się więcej o mieście i jego historii. Wskocz na pokład autobusu z biletem dziennym, który umożliwia wsiadanie i wysiadanie na dowolnych (20) przystankach. Zobacz wspaniałe wille w dzielnicy Harvestehude, jezioro Außenalster, ratusz, muzea, słynną ulicę Reeperbahn i port. Korzystaj z informacji w swoim języku dzięki systemowi audio ze sterowaniem poprzez GPS. Audioprzewodnik zapewnia doskonałej jakości nagrania w 11 językach, których możesz wysłuchać za pomocą zestawów słuchawkowych. Usiądź wygodnie i ciesz się panoramicznymi widokami. Przy sprzyjającej pogodzie dach autobusu zostanie otwarty, aby umożliwić Ci podziwianie niczym nieprzesłoniętych widoków.

Hamburg: Bilet wstępu do lochów w Hamburgu

Hamburg: Bilet wstępu do lochów w Hamburgu

Hamburg Dungeon ożywia najmroczniejszy okres w historii miasta w zabawny sposób. Najnowocześniejsze efekty specjalne i profesjonalni aktorzy zapewniają wyjątkowy rodzaj rozrywki na żywo. Aktorzy na żywo wcielają się w historyczne role i zabierają Cię w podróż przez 600 lat mrocznej przeszłości Hamburga w interaktywnych pokazach. Atrakcja dla zwiedzających w historycznej dzielnicy Speicherstadt prezentuje ekscytujące pokazy na żywo oparte na prawdziwych historiach i oferuje mnóstwo akcji na 2 zabawnych przejażdżkach. Odwiedzający mogą wyruszyć w niezwykłą podróż "Windą Zagłady". Możesz także odkryć mroczne lata zarazy lub spróbować uratować pirata Klausa Störtebeckera przed egzekucją. Wśród innych nieprzyjaznych gospodarzy, oprawca wita podejrzanych wieśniaków w swojej Komnacie Męki. Broń się przed łaską inkwizycji i staw czoła zemście niespokojnego ducha - z błyskiem w oku inkwizytora i okazją do dobrej zabawy. Pod koniec podróży szczęśliwcy, którzy przeżyją, zasiądą w wyjątkowej wieży swobodnego spadania w Hamburgu, aby uciec z głębi lochu - powodzenia...

Hamburg: 2-godzinna wycieczka XXL po porcie w Hamburgu

Hamburg: 2-godzinna wycieczka XXL po porcie w Hamburgu

Ciesz się wyjątkową morską atmosferą i kolorowymi tłumami w porcie w Hamburgu podczas codziennego rejsu, który okrąża doki. Dzięki swojemu przewodnikowi poznasz historię portu i miasta oraz udasz się na ekscytującą przejażdżkę przez śluzy. Odkryj tę bramę do świata z bliska na pokładzie małego statku, równie odpowiedniego dla floty. Dowiedz się, jak ogromny jest port w Hamburgu, drugi co do wielkości port w Europie. Prawie żadne inne miasto na świecie nie jest tak powiązane ze swoim portem; Hamburg naprawdę się dzięki temu rozwinął. Najważniejsze zabytki i panorama miasta są z nim nierozerwalnie związane. Poczuj kontrast między przeszłością i teraźniejszością, handlem i kulturą, małym rybackim miasteczkiem nad Łabą i najnowocześniejszymi kompleksami kontenerowymi. Dowiesz się także o grzesznych odcinkach i targu rybnym, starych kutrach oraz ogromnych statkach wycieczkowych i kontenerowcach. Nasz przewodnik na pokładzie zapewnia komentarz na żywo w języku niemieckim. Aby uzyskać komentarz w innych językach, pobierz aplikację „Rainer Abicht” ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store. Aplikacja oferuje wycieczki audio po rejsie po porcie w sześciu różnych językach.

Hamburg: 90-minutowy rejs po porcie przy wieczornych światłach

Hamburg: 90-minutowy rejs po porcie przy wieczornych światłach

Zobacz port w Hamburgu przy wieczornym świetle na tradycyjnej barce. Wybierz się w romantyczną podróż w obie strony przez port w Hamburgu i ciesz się przytulną atmosferą z podświetloną sylwetką miasta w tle. Podróżuj przez historyczne Speicherstadt (w zależności od przypływu) i wzdłuż imponujących oświetlonych terminali kontenerowych. Posłuchaj ciekawych opowieści o historii portu z moderacją na żywo od kapitana, relaksując się przy drinku. Alternatywnie wybierz jedną ze specjalnych wycieczek, które odbywają się tylko okazjonalnie. Wybierz specjalny rejs Queen Mary II, aby towarzyszyć królowej Marii II w terminalu wycieczkowym, a następnie podążaj za nią wzdłuż Łaby. Podczas rejsu łodzią dowiedz się wszystkiego o statku od profesjonalnego przewodnika. Lub świętuj rocznicę portu w Hamburgu na pokładzie tradycyjnej barki. Obejrzyj paradę otwierającą festiwal, ponieważ nadejdzie weekend obchodów.

Heide Park Resort: Bilet jednodniowy

Heide Park Resort: Bilet jednodniowy

Odwiedź największy i najczęściej odwiedzany park rozrywki w północnych Niemczech - idealny, aby uciec od codzienności i zanurzyć się w świecie zabawy i ekscytujących doświadczeń, które maksymalizują przyjemność. Odkryj ponad 30 atrakcji dla dzieci poniżej 10 roku życia i ich rodzin. Dzieci zanurzą się w świecie DreamWorks "Drachenzähmen leicht gemacht", spotkają Szczerbatka i staną się prawdziwymi trenerami smoków. Nieustraszeni łowcy duchów dołączą do słynnych Pogromców Duchów i przeżyją ekscytującą interaktywną przygodę w piątym wymiarze w "Ghostbusters 5D - The Ultimate Ghost Hunt!". Niezwykłe przeżycie czeka na najmłodszych: kolorowa "Kraina Świnki Peppy" oferuje mnóstwo zabawy dla przedszkolaków i ich rodzin. Odwiedź dom Peppy i poznaj ją oraz jej brata George'a. Nie zapomnij o kolejkach górskich i ekscytujących atrakcjach dla poszukiwaczy mocnych wrażeń! "Colossos - Kampf der Giganten" to najwyższa i najszybsza drewniana kolejka górska w Europie, która gwarantuje wyjątkową i ekscytującą przejażdżkę. Poczuj pęd prędkości na "Desert Race" lub zapierającą dech w piersiach przejażdżkę "KRAKE". Strać orientację podczas przejażdżki jedyną w Niemczech kolejką górską "Flug der Dämonen"! Wskocz na przeprojektowaną kolejkę "Toxic Garden" i odkryj legendę kryjącą się za potwornymi gigantycznymi roślinami, które zagrażają życiu odwiedzających. Która z naszych 7 wspaniałych przejażdżek jest Twoją ulubioną? Musisz się poświęcić! Co dzieje się w starożytnych katakumbach, które niedawno odkryto pod parkiem? Dowiedz się tego podczas zupełnie nowej mrocznej przejażdżki "Dämonen Gruft", która zostanie otwarta pod koniec marca - nic dla osób o słabym sercu...

Hamburg: Rejs wycieczkowy po porcie w Hamburgu

Hamburg: Rejs wycieczkowy po porcie w Hamburgu

Przyjrzyj się Hamburgowi, biorąc udział w rejsie po porcie. Zwróć uwagę na obszar Speicherstadt i dzielnicę HafenCity. Podziwiaj miasto, które szczyci się największą liczbą mostów w całej Europie. Nad wodą, kanałami i dokami zawieszono około 2400 konstrukcji. Wejdź na pokład statku i zobacz rozmaite zabytki oraz atrakcje. Trasa rejsu jest zależna od pływów i wydarzeń danego dnia. Zobacz zabytkowy Speicherstadt, czyli kompleks powiązanych ze sobą magazynów usytuowanych wzdłuż kanałów, nowoczesną dzielnicę HafenCity, liczne mosty przewieszone nad Łabą, oblegane śluzy i terminale kontenerowe, most Köhlbrandbrücke i wiele innych ciekawych atrakcji. Po drodze dowiedz się więcej o historii miasta, statkach wpływających do portu i wypływających z niego, a także o wszystkim innym, co Cię interesuje. Rozsiądź się wygodnie na pokładzie słonecznym lub w klimatyzowanym salonie z oknami panoramicznymi i podziwiaj miasto.

Hamburg: Wycieczka z przewodnikiem po Reeperbahn i St. Pauli

Hamburg: Wycieczka z przewodnikiem po Reeperbahn i St. Pauli

Poznaj hamburską dzielnicę czerwonych latarni z ekspertami Reeperbahn podczas wycieczki z przewodnikiem po dzielnicy St Pauli. Spotkaj ludzi takich jak legendarny ochroniarz Udo Lindenberga, Eddy Kante, lub kultowych bramkarzy Red Light, takich jak Fabian Zahrt. Spotkaj drag queens, takie jak Barbie Stupid, lub lokalną historyczkę, Doc Evę Decker. Przeżyj pieszą wycieczkę z przewodnikiem po St. Pauli, podczas której znajdziesz idealne połączenie informacji, rozrywki, grzesznych przystanków i zabytków oraz szalonego pokazu zwiedzania. Przejdź obok słynnej na całym świecie ulicy Herbertstraße i posterunku policji Davidwache, odwiedź loch BDSM lub sex shop. Dowiedz się więcej o bogatym dziedzictwie LGBTQ+ tego obszaru i uzyskaj wgląd w legendarne kluby i hotspoty celebrytów. W zależności od wybranej opcji, każda wycieczka będzie miała nieco inny cel i trasę, po której oprowadzi Cię prawdziwy lokalny ekspert.

Hamburg: Wycieczka stróża nocnego po St. Pauli po niemiecku

Hamburg: Wycieczka stróża nocnego po St. Pauli po niemiecku

Ciesz się wyjątkową wycieczką po mieście z tradycyjnymi stróżami nocnymi po największej dzielnicy rozrywkowej i czerwonych latarni w Europie. Twój niemieckojęzyczny przewodnik spotka się z Tobą w Landungsbrücken i zaprezentuje wszystko, co ma do zaoferowania St. Pauli. Twój przewodnik przyjmie rolę i mundur oryginalnego stróża nocnego St. Pauli, który reprezentuje słynną dzielnicę Hamburga. Razem z tobą odkryje Große Freiheit („Wielką Wolność”). Zaspokój swoją ciekawość i poznaj wszystkie lokalne sekrety. Posłuchaj, jak to jest w departamencie policji w Davidwache, jak przemysł linowy wyrzeźbił ścieżkę Reeperbahn, incydent Joe Cockera, tajemniczą ulicę Herbertstraße i legendarne historie z udziałem Paula McCartneya.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Puby i bary w: Hamburg

Oprócz atrakcji typu Puby i bary jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hamburg?

W: Hamburg są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Hamburg: najciekawsze atrakcje

Hamburg: atrakcje

Niemcy: miasta

Przeglądaj Hamburg

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Hamburg lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Hamburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(306 recenzji)

To była bardzo interesująca wycieczka, pełna nowych informacji i ciekawych historii. Carolin, nasz przewodnik, była po prostu najlepszą rzeczą, jaka mogła nam się przytrafić podczas tej wycieczki. Ze swoim typowo nordyckim, suchym i dla nas, berlińczyków, super zabawnym poczuciem humoru, dała nam coś więcej niż tylko wgląd w tę stronę Hamburga. Dziękuję Ci bardzo, kochana Karolino! Ps Nadal jesteś nam winien adres warsztatu dominatrix. ;-)

Wycieczka sama w sobie jest świetna; Niestety kilka osób z naszej grupy było już trochę pijanych i można było odnieść wrażenie, że nie są już specjalnie zainteresowane wycieczką; Było też bardzo, bardzo tłoczno, bo następnego dnia było święto. Ale przewodnik nie może nic na to poradzić; był bardzo uważny i dbał o to, aby grupa pozostała razem. A to było naprawdę trudne. Wycieczka jest wysoce zalecana, ale być może nie przed wakacjami.

Naszym przewodnikiem była Caroline, dzięki której ta wycieczka po Reeperbahn była po prostu wspaniała. Biorąc pod uwagę jej zabawny i zrelaksowany sposób bycia, te 2 godziny minęły zdecydowanie za szybko. Super ciekawe historie o życiu i wydarzeniach na Reeperbahn. Jasne zalecenie dotyczące tej wycieczki. Jest absolutną koniecznością!!!!!

Ulli można bez wahania polecić. Jest bardzo przyjazny i zawsze dba o dobre samopoczucie wszystkich. Jest zabawny i nie bierze udziału w wykorzystywaniu ludzkich tragedii do mieszczańskiego horroru. Naprawdę świetny przewodnik! Dziękuję Ci bardzo za Twój czas.

Wycieczka z Marą była bardzo miła i zabawna. Dużo mówiła i nasza grupa też była miła. Jedynym punktem, który można by ulepszyć, byłby nieco jaśniejszy opis miejsca spotkania. A może przewodnicy mają przy sobie znak lub inny przedmiot identyfikujący.