Drezno
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Drezno: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Drezno? Kliknij tutaj.

Drezno: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9331 opinii

Mieliśmy naprawdę świetną wycieczkę z przewodnikiem po Dreźnie z przewodnikiem Klausem / Clausem. Duża ilość obszernych informacji stała się znacznie łatwiejsza dzięki jego suchemu i czarującemu humorowi. Można było poczuć, ile miłości mówi o swoim mieście. To nigdy nie było nudne ani nieciekawe. Udało nam się zabrać ze sobą dużo wiedzy i jesteśmy bardzo wdzięczni za świetne rekomendacje, czy to kawiarni, restauracji czy muzeów. Zabraliśmy ze sobą prawie wszystko :). Naprawdę warto! Klaus, pełen pasji przewodnik wycieczek! Proszę tak trzymać. serdeczne podziękowania. Maja i Jeni z Berlina

Okej, to już nie było przerażające, ale dziwne krzyczeć! Nasz przewodnik był w dobrym humorze, grając ponurą minę, miał ciekawe historie do opowiedzenia i nigdy nie miał wątpliwości. Uczestnicy byli zmotywowani do udziału w trasie. Również dla młodszych gości. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy całkiem zabawną grupą z całych Niemiec i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Mogę tylko to polecić!

Stare miasto, a wszczególności Opera Drezdeńska są przepiękne i na pewno warte zwiedzenia. Dzięki tej wycieczce dostaliśmy przesympatyczną przewodniczkę, która z pasją opowiedziała o wszystkich ważniejszych zabytkach, pokazała ich zdjęcia po zbombardowaniu i mówiła jak je odbudowano. Wrażenie jak z Pragi, Wiednia, czy Krakowa. Polecamy

W porównaniu z innymi przerażającymi trasami nie było to tak naprawdę przerażające. Przewodnik opowiedział piękne historie o miejscach wokół Frauenkirche. Przekazano także interesujące szczegóły historyczne. Przewodnik był dobrze ubrany i potrafił powiedzieć bardzo przerażający i żywy. Wyczyść zalecenie ode mnie. Zdecydowanie warto.

Trasa wyróżniała się od zwykłych wycieczek, których doświadczyliśmy w innych miastach, tym, że przewodnik był bardzo wyjątkowy. Jego wiedza była ogromna i po prostu przepełniał się! Ponadto wskrzeszał przeszłość tylko słowami. Nie każdy może to zrobić! My też dużo się śmialiśmy!