Wybierz daty
Drezno

Krajoznawcze wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Drezno

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Drezno?

W: Drezno są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Drezno obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Drezno: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Drezno? Kliknij tutaj.

Drezno: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9331 opinii

Ocena wycieczki ze stróżem nocnym 30 października 2020 r. o godzinie 20:00. Osobiście uznałem trasę stróża nocnego za interesującą, ponieważ wiele się dowiedziałem o Dreźnie i Mardzie. Było fajnie.Lea polecam wycieczkę, ponieważ jest dobrze wytłumaczona zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Marlon To była świetna trasa...chciałbym powtórzyć...spotkać Mardę Göhler nad Łabą latemElina Trasa była dla mnie bardzo interesująca, ponieważ dowiedziałam się wielu nowych rzeczy o Dreźnie. Bardzo podobała mi się też osobowość Mardy Göhler. To było bardzo piękne. Kornelia DZIĘKUJĘ ... ... za szczegółowe historie, wspaniały język saksoński, wiele drobnych faktów, które zostały opowiedziane, odpowiedź na nasze dzieci i młodzież, zabawę, którą wszyscy mieliśmy. ramona

Mieliśmy naprawdę świetną wycieczkę z przewodnikiem po Dreźnie z przewodnikiem Klausem / Clausem. Duża ilość obszernych informacji stała się znacznie łatwiejsza dzięki jego suchemu i czarującemu humorowi. Można było poczuć, ile miłości mówi o swoim mieście. To nigdy nie było nudne ani nieciekawe. Udało nam się zabrać ze sobą dużo wiedzy i jesteśmy bardzo wdzięczni za świetne rekomendacje, czy to kawiarni, restauracji czy muzeów. Zabraliśmy ze sobą prawie wszystko :). Naprawdę warto! Klaus, pełen pasji przewodnik wycieczek! Proszę tak trzymać. serdeczne podziękowania. Maja i Jeni z Berlina

Bardzo miła i pouczająca wycieczka. Panometer super, obejrzeliśmy zdjęcie z każdego poziomu wieży.Trzeba poświęcić trochę czasu i przyjrzeć się przejściu z dnia do nocy. Każdy poziom sprawia, że obraz wygląda inaczej, im dłużej na niego patrzysz, tym więcej szczegółów rozpoznajesz i odkrywasz nowe rzeczy. W nocy można dostrzec światła w budynkach lub pożary w oddali. Jesteśmy bardzo podekscytowani artystą!!!

Dzięki kompetentnemu przewodnikowi Panu Geroldowi Jahnowi dowiedzieliśmy się wiele o Dreźnie. Najbardziej podobały mi się osobiste anegdoty, które również utkwiły mi w pamięci. Każdy, kto potrzebuje dużo wkładu, dostanie tutaj swoje pieniądze. Słuchawki audio również były dobre, ponieważ pozwalały nam naprawdę usłyszeć wszystkie informacje, nawet jeśli nie staliśmy tuż obok przewodnika.

Trasa wyróżniała się od zwykłych wycieczek, których doświadczyliśmy w innych miastach, tym, że przewodnik był bardzo wyjątkowy. Jego wiedza była ogromna i po prostu przepełniał się! Ponadto wskrzeszał przeszłość tylko słowami. Nie każdy może to zrobić! My też dużo się śmialiśmy!