Dodaj daty

TokioTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Tokio Transport z lotniska i na lotnisko

Transfer z lotniska Narita w jedną stronę na żądanie Trsf do/z Tokio

1. Transfer z lotniska Narita w jedną stronę na żądanie Trsf do/z Tokio

Twój kierowca odbierze Cię z lotniska Narita lub miejsca zakwaterowania w Tokio 23wards i z łatwością i komfortem zabierze Cię bezpośrednio do celu. Po przybyciu na lotnisko udaj się do miejsca spotkania wskazanego w potwierdzeniu rezerwacji lub na voucherze usługowym. Twój kierowca będzie trzymał szyld z nazwą dostawcy, aby Cię poznać i przywitać. Jeśli jesteś odbierany z hotelu, poczekaj w holu hotelu. Godzina odbioru zostanie podana w powiadomieniu o wyjeździe, które zostało przesłane do Ciebie/Twojego hotelu e-mailem/faksem wieczorem przed datą usługi. Jeśli odbierasz Cię z mieszkania lub domu, poczekaj na zewnątrz przy głównych drzwiach. Jeśli do Twojego mieszkania lub domu nie można dotrzeć ze względu na wąskie uliczki i wielkość pojazdu, potwierdzone zostanie pobliskie miejsce spotkania.

Tokio: Prywatny transfer w jedną stronę z/na lotnisko Haneda

2. Tokio: Prywatny transfer w jedną stronę z/na lotnisko Haneda

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem lotniskowym z całodobową usługą między lotniskiem Haneda a miejscem zakwaterowania w 24-oddziałowej strefie Tokio. Unikaj długich kolejek taksówek, zatłoczonego transportu publicznego i zamieszania związanego z barierą językową, a następnie po prostu usiądź i zrelaksuj się. Powitaj swojego kierowcę, który będzie na Ciebie czekał w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie musisz się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Oszczędź sobie konieczności noszenia ciężkich toreb i poruszania się po systemie transportu publicznego oraz pociesz się wiedząc, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami jakości.

Lotnisko Narita (NRT): Prywatny transfer w jedną stronę do/z Tokio

3. Lotnisko Narita (NRT): Prywatny transfer w jedną stronę do/z Tokio

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem lotniskowym z całodobową usługą między lotniskiem Narita a miejscem zakwaterowania w centrum Tokio. Unikaj długich linii taksówek i ruchliwego transportu publicznego. Uzyskaj pomoc z ciężkimi torbami i uniknij zamieszania dzięki profesjonalnej usłudze spotkania i powitania. Wybierz opcję nocnego lub dziennego transferu na lotnisko Narita lub z powrotem. Z łatwością znajdź swojego kierowcę, ponieważ będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Uniknij konieczności samodzielnego noszenia ciężkich toreb dzięki dołączonej pomocy bagażowej. Wejdź na pokład pojazdu, który jest regularnie serwisowany zgodnie z wysokimi standardami jakości. Podróżuj bezpośrednio z tą prywatną usługą. nasz kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie musisz się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Transferuj bez obaw wiedząc, że otrzymujesz 60 minut darmowego czasu oczekiwania na przyloty, 30 minut darmowego czasu oczekiwania na odloty, 120 minut darmowego oczekiwania na opóźnienia lotów. Pozwól swojemu kierowcy zająć się ruchem lokalnym, podczas gdy Ty będziesz podziwiać miasto.

Prywatny transfer z lotniska Narita do/z Tokio 23 oddziałów

4. Prywatny transfer z lotniska Narita do/z Tokio 23 oddziałów

Zaraz po przylocie/odlocie na lotnisko Narita zostaniesz odebrany przez profesjonalnego kierowcę i skorzystasz z usług spotkania i powitania w Tokio. Ten prywatny transfer zapewni Ci spokój ducha podczas podróży po Japonii, dzięki możliwości wyboru 2 różnych wygodnych pojazdów: Alpharda (5 miejsc i 5 bagaży) i Toyoty Hiace (8 miejsc i 8 bagaży). jeśli podróżujesz w większej grupie, możesz zamówić także kilka samochodów. Zarejestrowana przez rząd i objęta ubezpieczeniem o wysokiej wartości, Twoja podróż będzie zapewniona na wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Prywatny transfer z lotniska Haneda do/z Tokio 23 oddziałów

5. Prywatny transfer z lotniska Haneda do/z Tokio 23 oddziałów

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym transferem z prywatnego lotniska z całodobową usługą między lotniskiem Tokio Haneda (HND) a miejscem zakwaterowania w 23. okręgu w centrum Tokio. Powitaj swojego kierowcę, który będzie na Ciebie czekał w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie będziesz musiał się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Zaoszczędź sobie konieczności noszenia ciężkich toreb i poruszania się po systemie transportu publicznego i ciesz się komfortem, wiedząc, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami jakości. Usługi są dostępne między lotniskiem Haneda a hotelami znajdującymi się w 23. okręgu Tokio. Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że Twój hotel znajduje się w jednym z poniższych oddziałów: - Adachi - Arakawa - Bunkyo - Chiyoda - Chuo - Edogawa - Itabashiego - Katsushika - Kita - Koto - Meguro - Minato - Nakano - Nerima - Ota - Setagaya - Shibuya - Shinagawa - Shinjuku - Suginami - Sumida - Taito - Toshima

Tokio: bilet na pociąg Skyliner w jedną stronę z lotniska Narita

6. Tokio: bilet na pociąg Skyliner w jedną stronę z lotniska Narita

Uczyń swoją podróż bezstresową dzięki szybkiemu i łatwemu pociągowi Keisei Skyliner między lotniskiem Narita a centrum Tokio. Ciesz się kursowaniem co 20 minut szybkim pociągiem, który zawiezie Cię w samo centrum miasta. Przed wejściem do pociągu wymień swój kupon na bilet. Wsiądź do pociągu, znajdź zarezerwowane miejsce i ciesz się szybką i wygodną jazdą na lotnisko lub z lotniska. Skorzystaj z 2 stacji wejścia na pokład w centrum Tokio i wybierz terminal 2 lub 3, aby wysiąść na lotnisku.

Tokio: Prywatny transfer z lotniska Narita (NRT) do Tokio

7. Tokio: Prywatny transfer z lotniska Narita (NRT) do Tokio

- Podaj nam szczegóły dotyczące odbioru, w tym czas odbioru, numer lotu, adres odbioru i inne specjalne wymagania. - Skontaktujemy się z Tobą z wyprzedzeniem, aby potwierdzić wszystkie szczegóły odbioru. A my umówimy kierowcę z jednodniowym wyprzedzeniem i wyślemy Ci dane kierowcy. - Kierowca będzie czekał na Ciebie w punkcie odbioru, a obsługa klienta pomoże Ci spotkać się z kierowcą. Prześledzimy również informacje o Twoim locie, nawet jeśli Twój lot jest opóźniony. - Należy pamiętać, że ta rezerwacja dotyczy tylko jednej drogi.

Japonia: 7, 14 lub 21-dniowy Japan Rail Pass

8. Japonia: 7, 14 lub 21-dniowy Japan Rail Pass

Uniknij kłopotów związanych z transportem na wakacje dzięki Japan Rail Pass. Zwiedź cały kraj na jednym bilecie i przejedź się słynnym superszybkim pociągiem Shinkansen. Podróżuj z Tokio do Kioto, z Osaki do Hiroszimy iz Hokkaido do Kyushu — Japonia jest dla ciebie ostrygą z biletem na 7, 14 lub 21 dni. Wyślij kupon pocztą na adres domowy lub biurowy, a następnie wymień go na swój Japan Rail Pass na głównym dworcu kolejowym lub międzynarodowym lotnisku w Japonii i rozpocznij podróż. Skorzystaj z bezpłatnego przewodnika, aby jak najlepiej wykorzystać swoją podróż do Japonii dzięki poufnym wskazówkom i szczegółowym informacjom o pociągach. Podróżuj tyle, ile chcesz przez 7, 14 lub 21 kolejnych dni. Karnet obejmuje: • Wszystkie szybkie pociągi shinkansen należące do Japan Rail Group, z wyjątkiem odjazdów Nozomi i Mizuho • All Japan Rail Group ograniczone połączenia ekspresowe, ekspresowe, szybkie, lokalne, pociągi i szybki transport autobusowy w Tohoku • Tokyo Monorail między lotniskiem Haneda a stacją Hamamatsucho (nie kursuje do Narita) • Usługi kolei Aomori między Aomori a Hachinohe (kilka wyjątków) • Usługi kolei Ishikawa między Kanazawą a Tsubata (lokalne, ograniczone odjazdy) • Usługi Ainokaze Toyama Railway między Toyama i Takaoka (tylko lokalne odjazdy) • Wszystkie linie lokalne Japan Rail Bus (niektóre wyjątki, brak usług ekspresowych), w tym usługi JR Hokkaido Bus, JR Bus Tohoku, JR Bus Kanto, JR Tokai Bus, West Japan JR Bus, Chugoku JR Bus, JR Shikoku Bus i JR Autobus Kiusiu • Połączenie promowe JR-West między Miyajima a Miyajimaguchi (stacja JR w pobliżu molo z połączeniami promowymi do Miyajima)

Lotnisko Haneda: Wspólny transfer wahadłowy w 1 stronę

9. Lotnisko Haneda: Wspólny transfer wahadłowy w 1 stronę

Po odebraniu z terminalu lotniska Haneda udaj się do dowolnego z 23 oddziałów w Tokio, tuż pod Twoim adresem. Lub, jeśli podróżujesz gdzieś z hotelu lub miejsca zakwaterowania, skorzystaj z odbioru z hotelowego lobby. Ponieważ ten transfer eliminuje stres związany ze znalezieniem drogich i nierzetelnych taksówek, jest to naprawdę bezproblemowy sposób na dotarcie do iz lotniska Haneda oraz miejsca zakwaterowania w Tokio.

Prywatny transfer z lotniska Haneda do/z 23 oddziałów Tokio

10. Prywatny transfer z lotniska Haneda do/z 23 oddziałów Tokio

Skorzystaj z odbioru po przylocie lub wylocie z lotniska Haneda przez profesjonalnego kierowcę i skorzystaj z usługi spotkania i powitania w Tokio. Ten prywatny transfer zapewni Ci spokój ducha podczas podróży po Japonii, dzięki możliwości wyboru 2 różnych wygodnych pojazdów: Alpharda z 5 miejscami i Toyoty Hiace z 8 miejscami.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Tokio

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tokio?

W: Tokio są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Tokio obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Tokio: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tokio? Kliknij tutaj.