Wybierz daty
Dubaj

Związane z kierowaniem pojazdami

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 42
Sortuj według:
1 - 16 / 42

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu związane z motoryzacją w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu związane z motoryzacją jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 178 opinii

Nasza wycieczka była fantastyczna, a posiadanie Naumana jako naszego przewodnika sprawiło, że była niesamowita. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania i dowiadujemy się o 7 Emriatach i oczywiście o Abu Dhabi. Spotkał się z nami w naszym hotelu na czas, jeszcze przed naszą wycieczką, jeden z przedstawicieli wycieczki wysłał nam wiadomość, żebyśmy powitali nas w Dubaju, przesłał nam wszystkie wymagania na ten dzień i był tak chętny, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Jedyne, o co prosiliśmy, aby było jeszcze lepiej, to trochę muzyki w pojeździe i z naszego celu.

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Byliśmy z przewodnikiem Zeeshanem Aziz,wspanialy przewodnik,polecamy ,tel do P.Aziz +971 58 2739820,bardzo kompetetentny, sympatyczny,uczynny przewodnik,Ma wielka cierpliwosc do turystow, Swietnie robi zdjecia,..prowadzi gosci doslownie za reke,opiekuje sie nimi,Wycieczka dla wymagajacych,Polecamy

Całodniowa wycieczka do Abu Zabi była wspaniałym przeżyciem. Nasz przewodnik Zeeshan Aziz był doskonały i miał dużą wiedzę na temat miejsc, które trzeba zobaczyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Abu Zabi.

Doskonała wycieczka! Nauman był fantastycznym przewodnikiem!!