Wybierz daty

Dubaj Wycieczki piesze

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Dubaj

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubaj?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj to:

Abu Dhabi

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3322 opinii

Trasa odbyła się tylko z czterema osobami. Przewodnik i kierowca byli wspaniali. Trafił na suk, do sztucznych wodospadów w hotelu Mariot i do centrum handlowego Dubai Mall. Przewodnik zawsze najpierw nam towarzyszył, udzielał informacji, a potem miejsca zbiórki, a potem mieliśmy wystarczająco dużo czasu dla siebie. Po około 4,5 godzinach zostaliśmy przywiezieni z powrotem do terminalu wycieczkowego. Zawsze moja przyjemność !!!

Hamza jest jednym z najlepszych przewodników, z jakimi się spotkałem! Jest bardzo przyjazny i większość dnia spędził odpowiadając na nasze pytania i zaszczepiając wiedzę na temat historii i obecnych praktyk w Dubaju. Padał deszcz i nie była to najlepsza pogoda, ale zrobił co mógł w tych okolicznościach i nie odwołał trasy. Naprawdę podobało mi się jedzenie i doceniłem doświadczenie kulturowe. To trasa, której nie zapomnę!

Świetny spacer, na którym można było poznać bardzo ciekawe historie dotyczące rozwoju Dubaju, zwyczajów mieszkańców i różnych anegdot. Moim przewodnikiem był Tawseef i było super profesjonalnie i zabawnie. To były super 3 godziny. Serdecznie polecam.

Warto zobaczyć Dubaj nocą, a ja jako jedyna się zapisałam, więc nie została odwołana.

Świetnie zorganizowana wycieczka. Polecam serdecznie wszystkim