Wybierz daty
Dubaj

Atrakcje dla par

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj według:
1 - 16 / 47

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla par w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu dla par jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 23 917 opinii

Z wyjątkiem upału, w którym nikt nic nie może zrobić, wszystko jest idealne. Miejsce spotkania szybko odnalezione, potem do salonu z klimatyzacją, wifi i sesją zdjęciową. Wejdź na łódź na czas i dostałeś świetny stół na zewnątrz i na górze. Jedzenie było bardzo dobre - zwłaszcza Pasta Livecookong. Muzyka z saksofonisty była jak obowiązkowa na obiad. Trasa też dobrze dobrana oczywiście, ale przekonaj się sam.W końcu przyszedł do nas SID i zapytał o nasze samopoczucie - bardzo sympatyczna i sympatyczna osoba - dziękujemy za wspaniały wieczór.

Wszystko zgodne z opisem. Była muzyka na żywo, kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Jedzenie było dostępne przez cały czas, do samego końca. Stoliki są z góry przydzielone, więc nie trzeba martwić się kolejką. Trochę za gorąco na górnym pokładzie, ale trudno ocenić czy dałoby się coś na to poradzić. Polecam!

Spędziliśmy piękny wieczór, wspaniałe widoki na metropolię, obiad w naprawdę wykwintnym bufecie, doskonały wybór dań na każdy gust. Uważny, pomocny, nieinwazyjny, bardzo przyjazny personel… gratulacje. Łódź była dobrze utrzymana. Polecam spróbować, jeśli jesteś w pobliżu.

Piękny rejs z kolacją na pokładzie luksusowej łodzi, podziwianie drapaczy chmur i niektórych atrakcji Dubaju oświetlonych nocą… na pokładzie bardzo przyjemna muzyczna rozrywka oraz miła i serdeczna załoga sprawią, że to przeżycie będzie niezapomniane!

Great tour and tour guy Iqbal. Answers any questions and keeps smiling all the time. Just awesome.