Dodaj daty

DubajPunkty widokowe

Nasze najbardziej polecane Dubaj Punkty widokowe

Dubaj: bilet wstępu na 124. i 125. piętro Burdż Chalifa

1. Dubaj: bilet wstępu na 124. i 125. piętro Burdż Chalifa

Wjedź najszybszą windą świata na szczyt słynnego Burdż Chalifa w Dubaju. Ten budynek jest najwyższym drapaczem chmur na świecie. Wjedź na 125. piętro i podziwiaj widoki z balkonu tarasu widokowego. Ten górujący nad centrum Dubaju wieżowiec wznosi się na wysokość 830 metrów. Spoglądaj niczym z lotu ptaka na otaczającą Cię panoramę emiratu. Dowiedz się więcej o architekturze i technologii stojącej za tą ikoną Bliskiego Wschodu. Naciesz oczy widokiem na miasto przez jeden z teleskopów znajdujących się na tarasie widokowym. Kup pamiątkowe zdjęcie zrobione przy wejściu na 125. piętro. Obejrzyj pokaz fontann zsynchronizowany z muzyką, którą można usłyszeć z tarasów widokowych Burdż Chalifa. Podziwiaj z punktu widokowego największe na świecie fontanny. „Tańczą” one w rytm muzyki na jeziorze, które znajduje się pod budynkiem Burdż Chalifa.

Bilety i wycieczka po Burdż Chalifa – piętra 124, 125 i 148

2. Bilety i wycieczka po Burdż Chalifa – piętra 124, 125 i 148

Zapomnij o tłumach i zafunduj sobie odrobinę luksusu na 124., 125. i 148. piętrze wieżowca Burdż Chalifa. Wjedź na najwyżej położony taras widokowy na świecie. Wybierz opcję o zachodzie słońca i zobacz miasto pięknie oświetlone złotym blaskiem. Rozpocznij zwiedzanie w SKY Lounge, skąd obsługa wieżowca osobiście zaprowadzi Cię do osobnej windy. Poczuj się jak na wierzchołku świata, wjeżdżając na 555-metrowy wieżowiec Burdż Chalifa. Obejrzyj też prezentację przedstawiającą najważniejsze elementy panoramy Dubaju z lotu ptaka. Na koniec wsiądziesz do specjalnej windy, która zabierze Cię do najważniejszego miejsca – najwyżej położonego tarasu widokowego na świecie. Obejrzyj zapierające dech w piersiach widoki i zrelaksuj w luksusowym pomieszczeniu dla gości, poznając fakty na temat kraju ZEA dzięki interaktywnym wystawom. Czekający na górze opiekunowie gości podzielą się z Tobą ciekawostkami o Burdż Chalifa i innych budynkach Dubaju. Obejrzyj pokaz „Fontanny w Dubaju”, stojąc na najwyższym budynku na świecie. Show ten jest zsynchronizowany z muzyką, którą można usłyszeć z tarasów widokowych Burdż Chalifa. Z panoramicznego punktu widokowego możesz również podziwiać największe na świecie fontanny. „Tańczą” one w rytm muzyki na jeziorze pod Burdż Chalifa. Na koniec zjedź powoli na parter i zobacz nowo otwartą wystawę. Dowiedz się, jak powstawał wieżowiec Burdż Chalifa. Zobacz tematyczne stacje, prezentujące kulisy procesu budowy. Posłuchaj relacji ludzi, którzy mieli swój udział w powstaniu wieżowca. Poznaj tajniki jego konstrukcji, wnętrz, otaczającego go krajobrazu i wielu innych aspektów.

Dubaj: bilet wstępu na taras obserwacyjny The View At The Palm

3. Dubaj: bilet wstępu na taras obserwacyjny The View At The Palm

Podziwiaj wyjątkowe widoki na Palma Jumeirah i okoliczne atrakcje z tarasu widokowego The View at the Palm dzięki temu biletowi wstępu, który obejmuje też dostęp do wciągającej wystawy The View. Wybierz standardowy bilet wstępu lub bilet wstępu priorytetowego umożliwiający ominięcie kolejki. Taras widokowy położony jest na wysokości 240 metrów na 52. piętrze słynnego wieżowca Palm Tower i oferuje panoramiczne widoki na Palma Jumeirah, Zatokę Perską i inne znane atrakcje, które można podziwiać ze strefy zewnętrznej i ekskluzywnego salonu VIP. Oprócz wyjątkowych widoków i okazji do robienia zdjęć panoramy Dubaju ta atrakcja zapewnia też wciągające doświadczenia, w ramach których wyruszysz w podróż po historii Palma Jumeirah i innych miejsc na wystawie The View. Palma Jumeirah to światowy symbol energii, rozwoju i ambicji Dubaju. Ta słynna inwestycja rozciąga się na Zatokę Arabską i ma kształt palmy daktylowej, narodowej rośliny Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Z Dubaju: całodniowa wycieczka premium po Abu Zabi

4. Z Dubaju: całodniowa wycieczka premium po Abu Zabi

Naturalne wyspy, luksusowe kurorty, atrakcje kulturalne i cuda architektury – w Abu Zabi każdy znajdzie coś dla siebie. Weź udział w tej całodniowej wycieczce z Dubaju i zobacz najważniejsze atrakcje Abu Zabi. Na początek skorzystaj z odbioru z hotelu w Dubaju i wyrusz w podróż wzdłuż Zatoki Perskiej, słuchając o jednym z najbogatszych miast na świecie. Wielki Meczet Szejka Zajida jest największym meczetem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i miejscem ściśle związanym z kulturą i religią tego kraju. Spaceruj po wyłożonych marmurem salach i zobacz jedyne w swoim rodzaju skarby, w tym żyrandole wysadzane kryształami Swarovskiego, ciekawe wzornictwo i największy na świecie ręcznie tkany dywan. Jadąc drogą Corniche, zobaczysz piękne widoki na Zatokę Perską, jej turkusowe wody oraz panoramę miasta. Miniesz też Etihad Towers, kompleks budynków o wspaniałej architekturze, obejmujący restauracje, hotele i lokale rozrywkowe. Znajduje się tam też taras widokowy, z którego podziwiać można zapierającą dech w piersi panoramę miasta, w tym Emirates Palace, i Zatokę Perską. W Marina Mall możesz odwiedzić jeden z lokali gastronomicznych i zjeść lunch (na własny koszt). Jeśli wolisz, możesz wybrać się do lokalnej restauracji. Dzięki wizycie w Qasr Al Watan, funkcjonującym jako pałac prezydencki i będącym atrakcją kulturalną miasta, dowiesz się więcej o tradycji, która zdefiniowała historię ZEA. Pałac ten jest również cudem architektonicznym i mieści liczne artefakty i cenne przedmioty. Po całym dniu rozrywki i zwiedzania skorzystaj z bezpiecznego transportu powrotnego do swojego hotelu.

Dubaj: wycieczka po Burj Al Arab

5. Dubaj: wycieczka po Burj Al Arab

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w wycieczce po jednym z najbardziej legendarnych zabytków Dubaju, Burj Al Arab. Ten architektoniczny cud otworzył swoje podwoje dla gości, dając im dostęp do luksusowych wnętrz hotelu. Zbadaj wnętrze z przewodnikiem i odkryj pozłacane enklawy i apartamenty. Podziwiaj wspaniałe widoki i poznaj historię hotelu wraz z mnóstwem nieopowiedzianych historii. Zachwyć się pięknem stylowych rozwiązań architektonicznych i bogatym wnętrzem. Naprawdę niezapomniane przeżycie, które musisz zrobić podczas wizyty w Dubaju.

Dubaj: Sky Views Dubai – bilet wstępu i widok na Burdż Chalifę

6. Dubaj: Sky Views Dubai – bilet wstępu i widok na Burdż Chalifę

Zyskaj nową perspektywę dzięki biletowi wstępu do Sky Views Dubai i znajdź idealne miejsce do zrobienia zdjęcia, aby uchwycić oszałamiającą panoramę centrum Dubaju z wysokości 219,5 metra nad miastem. Wejdź po spiralnych schodach na 53. piętro i zjedź na niższy poziom z pełną prędkością unoszącą się w powietrzu, przezroczystą, szklaną zjeżdżalnią Sky Glass Slide, podziwiając Dubaj. Odwiedź Sky Edge Walk (opcjonalnie) – położoną na wysokości trasę spacerową bez żadnych poręczy, okien i innych barier ochronnych. Przed skorzystaniem z tej atrakcji, musisz przejść instruktażowe szkolenie. Otrzymasz też specjalne uprzęże, które zapewnią Ci bezpieczeństwo.

Dubaj: wycieczka z przewodnikiem po Burj Al Arab z transferami hotelowymi

7. Dubaj: wycieczka z przewodnikiem po Burj Al Arab z transferami hotelowymi

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Burj Al Arab, najbardziej kultowym hotelu w Dubaju i światowej ikonie arabskiego luksusu. Poznaj klejnot Jumeirah i wejdź do jego bogatego atrium o wysokości 180 metrów (600 stóp). Zajrzyj do jednego z najdroższych pokoi hotelowych na świecie, Royal Suite. Odbierz z hotelu w Dubaju i podróżuj w klimatyzowanym komforcie do Burj Al Arab. Po dotarciu do luksusowego hotelu na własnej plaży stworzonej przez człowieka nadszedł czas, aby podążać za przewodnikiem po terenie. Rozpocznij swoją wycieczkę w centrum powitalnym, gdzie poznasz historię Burj Al Arab. Następnie, podziwiając futurystyczną architekturę tego hotelu, poznaj bogate wnętrza, które są niedostępne dla większości. Wybierz się w ekskluzywną podróż odkrywczą, słuchając nieopowiedzianych historii słynnego na całym świecie hotelu i dowiedz się, co sprawia, że międzynarodowa ikona Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest symbolem innowacji architektonicznych. Odwiedź wielkie atrium, najwyższe w swoim rodzaju, oraz olśniewający Apartament Królewski, jeden z najdroższych apartamentów na świecie. Skorzystaj też z pakietu Experience Suite z cyfrowymi interaktywnymi elementami, aby przeżyć historię budowy Burj Al Arab i zobaczyć, gdzie to wszystko się zaczęło.

Dubaj: oceanarium i 124./125. poziom Burdż Chalify – pakiet

8. Dubaj: oceanarium i 124./125. poziom Burdż Chalify – pakiet

Doświadcz magii Dubaju dzięki biletowi łączonemu do 2 najwspanialszych atrakcji miasta. Udaj się do oceanarium (Dubai Aquarium) i Burdż Chalifa w tym samym dniu. Odkrywaj tajemnice Dubaju od samego nieba aż po głębię oceanu. Odwiedź najwyższy budynek na świecie, Burdż Chalifa, a następnie zobacz 485 gatunków morskich stworzeń w oceanarium i podwodnym zoo. Najpierw udaj się na szczyt najsłynniejszej atrakcji Dubaju, czyli Burdż Chalifa. Po wybraniu przedziału czasowego wjedź najszybszą windą świata na taras widokowy na 124. piętrze najwyższego budynku na świecie. Podziwiaj zapierającą dech w piersiach panoramę miasta, pustyni i zatoki. Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi architektury tego unikatowego drapacza chmur oraz technologii, która umożliwiła jego powstanie. Odwiedź największe na świecie podwieszane akwarium. Podziwiaj tysiące morskich stworzeń z całego świata, w tym rzadkie gatunki, takie jak krokodyl królewski czy tawrosz piaskowy. Przemierzaj 3 strefy ekologiczne: Rainforest (Las Deszczowy), Rocky Shore (Kamieniste Wybrzeże) i Living Ocean (Żyjący Ocean). 

Dubaj: bilet wstępu na 124. i 125. poziom Burdż Chalify i do Sky Views

9. Dubaj: bilet wstępu na 124. i 125. poziom Burdż Chalify i do Sky Views

Wjedź najszybszą windą na świecie na szczyt najwyższego budynku Dubaju – wieżowiec Burdż Chalifa. Wjedź na 125. piętro i zachwycaj się widokami z balkonu tarasu widokowego. Później odwiedź obserwatorium Sky Views, aby podziwiać inny, ale równie wspaniały widok na miasto. Ten górujący nad centrum Dubaju wieżowiec wznosi się na wysokość 830 metrów. Spoglądaj ze 124. i 125. poziomu na otaczającą Cię panoramę emiratu. Dowiedz się więcej o architekturze i technologii stojącej za tą ikoną Bliskiego Wschodu. Naciesz oczy widokiem na miasto przez jeden z teleskopów znajdujących się na tarasie widokowym. Zyskaj nową perspektywę dzięki biletowi wstępu do Sky Views Dubai i znajdź idealne miejsce do zrobienia zdjęcia, aby uchwycić oszałamiającą panoramę centrum Dubaju z wysokości 219,5 metrów nad miastem. Wejdź po spiralnych schodach na poziom 53. i zjedź na niższy poziom z pełną prędkością unoszącą się w powietrzu, przezroczystą szklaną zjeżdżalnią Sky Glass Slide, podziwiając Dubaj.

Z Dubaju: zwiedzanie miasta Abu Zabi i meczet Szejka Zayeda

10. Z Dubaju: zwiedzanie miasta Abu Zabi i meczet Szejka Zayeda

Przygotuj się, aby odkryć słynne atrakcje turystyczne Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki po Abu Zabi, która rozpoczyna się od szybkiego odbioru z wybranej lokalizacji lub hotelu w Dubaju. Ciesz się 90-minutową przejażdżką do przystanku fotograficznego w najbardziej znanym na świecie krytym parku rozrywki, Ferrari World. Przyjmij najlepszą pozę, aby uchwycić zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle tego pięknego miejsca. Znajdź spokój ducha, wchodząc w duchowy spokój Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi i symbolu religijnej harmonii, tolerancji i różnorodności. Podziwiaj wspaniałość architektoniczną meczetu, która odzwierciedla prawdziwe islamskie zasady. Miej szczęście, aby zobaczyć największy ręcznie tkany dywan i kryształowe żyrandole Swarovskiego. Jedź wzdłuż Corniche, gdzie możesz cieszyć się szczęśliwym czasem z rodziną, podziwiając widoki drapaczy chmur. Skorzystaj z okazji, aby zrobić fantastyczne zdjęcia na tle Emirates Palace i Etihad Towers, dwóch luksusowych cudów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się przy Pomniku Założycieli, specjalnej atrakcji kulturalnej, która upamiętnia życie, dziedzictwo i zasady założyciela ZEA. Zapoznaj się z historiami, sztuką, naturą i doświadczeniami multimedialnymi i dowiedz się, jak wpłynął na Zjednoczone Emiraty Arabskie i ich mieszkańców. Ze wspomnieniami dnia wyrytymi w pamięci, ciesz się jazdą powrotną do hotelu lub preferowanego miejsca docelowego w Dubaju.

Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj wg::
Strona 1 z 5

Najważniejsze atrakcje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Punkty widokowe w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu Punkty widokowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Dubaj: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 25 685 opinii

Fantastyczne doświadczenie Początkowo denerwowałem się rezerwacją przez GYG, ale nie bój się i nie bój się i idź na całość. Obserwatorium Skyview było fantastyczne. Przyjechaliśmy metrem do stacji metra Dubai Mal / Burj K, skąd jest wejście do środka. Nie możesz tego przegapić. Poszliśmy o 10:30 i było praktycznie pusto. Przyjechaliśmy (bez kolejki), zeskanowali nasze przepustki w aplikacji i dali nam 2 bilety, weszli, dostali niesamowitą szklaną windę na górę i poszli prosto do zjeżdżalni, super, byłem przerażony i po prostu poszedłem! Więc zrób to! Przed nami było tylko 6 osób i wszyscy pracownicy byli wspaniali. Potem zostaliśmy na tym piętrze, spacerowaliśmy po szklanej podłodze, widząc, że całość jest w dół i spektakularne widoki na burj K. Mamy wspaniałe zdjęcia.

Mieliśmy bilety na 16:00. Zaplanuj wystarczająco dużo czasu, droga na szczyt wymaga czasu... ale zostaniesz nagrodzony wyjątkowym widokiem. Mogliśmy zostać tak długo, jak chcieliśmy, w tym do zachodu słońca. Masz również dobry widok na pokaz świetlny z góry, który rozpoczyna się o godzinie 18:00.

Pogoda dopisała i Cieszyłem się pięknym widokiem po zmroku na 148 piętrze. Co prawda ludzie daktyle zjedli i zostały same suche ciastka ale i tak było warto

Excellent view and experience. At 7:00 AM it was a bit crowded.

https://media.tenor.com/pO4MCDqC7ZYAAAAM/dance-baby.gi