Wybierz daty
Dubaj

Widowiska i musicale

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu widowiska i musicale w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu widowiska i musicale jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu widowiska i musicale w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Pokaz fontann jest po prostu piękny, już jeśli spojrzysz na spektakl jako pieszy spacer od strony jeziora. Ale siedzenie w tej małej tradycyjnej łodzi, szybowanie po wodzie i oglądanie widoków z różnych perspektyw sprawia, że jest to jeszcze bardziej wyjątkowe i przyjemne. Warte swojej ceny! Odebraliśmy nasze kupony w centrum handlowym w Dubaju i łatwo znaleźliśmy łodzie na zewnątrz.

Fascynujący 90-minutowy pokaz, który pozostawia otwarte oczy i otwarte serca. Świetna scena ze specjalnymi funkcjami wodnymi, niesamowitymi efektami świetlnymi i epicką muzyką, znakomitymi aktorami i zapierającymi dech w piersiach scenariuszami artystycznymi. Mieliśmy bardzo dobry widok nawet z miejsc najniższej kategorii. Absolutnie warte odwiedzenia!

Nie mogę ocenić tego wystarczająco wysoko! Nasze nastoletnie dzieci powiedziały nawet, że to przewyższyło Aquaventure. Zdecydowaliśmy się zarezerwować wieczorny program, który uczynił go jeszcze bardziej magicznym. Co więcej, kierowca naszej łodzi robił wszystko, aby uzyskać najlepsze widoki i zrobić staranne zdjęcia, aby uchwycić wrażenia.

Co za wspaniały program. Zarezerwowałem miejsce platynowe, a obsługa była idealna. Było tyle napojów i przekąsek, ile chciałeś. Wszyscy byli bardzo przyjaźni i przychylnie nastawieni. Samo siedzenie było niesamowite. Drugi rząd, tuż przy scenie. Było wiele momentów gęsiej skórki. Mogę tylko polecić odwiedzenie dhow.

Bardzo ciekawy pokaz, w którym scena zalana jest wodą, a do podziwiania są wodospady i wspaniałe akrobacje. Zarezerwowaliśmy brązowy bilet i mieliśmy wspaniały widok na to, co się dzieje. Podobało nam się i było to zdecydowanie wakacyjne doświadczenie.