Wybierz daty
Dubaj

Dla powracających podróżnych

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj według:
1 - 16 / 17

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Kolejna wspaniała wycieczka! Odebrany z naszego hotelu w JBR i zabrany na wycieczkę do kilku zabytków w Dubaju. Nasz kierowca opowiedział o wszystkich miejscach, w których się zatrzymaliśmy i dał nam wystarczająco dużo czasu na każdym postoju, aby zrobić wiele zdjęć. Istnieje również nagrany przewodnik turystyczny, którego możesz słuchać przez słuchawki w wybranym języku, aby uzyskać więcej informacji. Pamiętaj tylko, że nie jest to powrót do hotelu, ale dało nam to możliwość powrotu do JBR za pomocą metra, co zwiększyło wrażenia.

Absolutnie genialne jedzenie na rejs naprawdę dobry stosunek jakości do ceny i duży wybór, poszliśmy na pakiet twardych napojów, a nasze szklanki nigdy nie były puste, dostaliśmy fantastyczne zdjęcia, naprawdę miły personel i rozrywka pierwsza klasa dzięki za wspaniałą noc mój syn i córka - w -law odwiedzają Dubaj w listopadzie i zarezerwuję im wieczór na jachcie.

Jeśli ktoś odwiedza Dubaj, koniecznie wybierz się na rejs Mega Yatch Dinner Cruise. Świetnie się bawiliśmy, a za jedzenie można było umrzeć. Likier dostaliśmy w ramach naszej pakowanej umowy i zostaliśmy potraktowani po królewsku. Rozrywka była tak zabawna i trzeba skorzystać z toalety, są bardzo ładne i czyste, nie mogę się doczekać, aby wrócić!

Rejs zorganizowany był na najwyższym poziomie. Jacht ładny i nowoczesny. Mieliśmy opcje z alkoholem, kelner dbał o nas aby nasze szklanki byly zawsze pełne. Widoki na Dubaj od strony wody robiły wrażenie.

Byliśmy na początku września praktycznie sami bez kolejek :) polecam