Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Maroko

Maroko: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maroko? Kliknij tutaj.

Maroko: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 47 164 opinii

Dzień zaczął się ciężko, ponieważ informacje o tym, gdzie spotkać się z firmą turystyczną, aby zdobyć bilet na prom, były nieprawidłowe. Spotkasz ich w terminalu promowym przy stanowisku informacyjnym. Kiedy go znaleźliśmy, wszystko było proste! Przejażdżka promem była wygodna i szybka. Nasz przewodnik, Rashid, spotkał się z nami przed terminalem i załadował naszą grupę do „minibusa” (na wycieczce było nas 23). Stamtąd pokazał nam wymienione miejsca, zabrał nas na przejażdżki na wielbłądach i wrócił do miasta na lunch, wycieczkę pieszą i zakupy. Kończąc z powrotem w porcie na nasz powrót. Naprawdę podobał nam się nasz dzień i gorąco polecam!

Wspaniałe doświadczenie. Raschid był świetnym przewodnikiem. Świetne przystanki poza jaskinią z kiczem dla turystów, wszystko było doskonale zorganizowane. Owca polegało na tym, że nie wzięliśmy pod uwagę, że w Maroku jest święto państwowe i wszystkie sklepy na starym mieście były zamknięte. Tutaj Raschid coś dla nas zorganizował. Przeprawa promowa była świetna, z wyjątkiem ogromnej kolejki przy kontroli paszportowej.

Zabawna wycieczka z Tarify! Przewodnik Rashid był świetny, autobus był super wygodny i mogliśmy zobaczyć wiele Tangeru w ciągu jednego dnia. To wycieczka turystyczna, więc spodziewane pułapki zakupowe, ale bez presji. Miejsce na lunch mogło być lepsze, ale było w porządku. Zdecydowanie polecam.

Niesamowity dzień punktualny kierowca, nasz przewodnik Hassan na szczycie bez niego nie byłoby tak samo. Szybko zapominamy o 3 godzinach jazdy. Musisz odbyć tę wycieczkę, nie zawiedziesz się. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i przyjemności inchallah

Bardzo sympatyczny i punktualny kierowca, troskliwy przewodnik, który dba o satysfakcję wszystkich i opiekuje się małymi dziećmi. Polecam! zwłaszcza Adil (kierowca) i Youssouf nasz przewodnik!