Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Chorwacja

Chorwacja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chorwacja? Kliknij tutaj.

Chorwacja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 41 967 opinii

Piękny dzień ! Jedynym minusem, który sprawia, że waham się z 4 gwiazdkami, jest liczba osób… zdecydowanie za dużo na łodzi i za mało miejsca dla wszystkich. Ale wycieczka jest naprawdę świetna! Rozpieszczamy Cię przez cały czas (pączek, arbuz, sok i burger). Wrak nie jest widoczny z łodzi, ale fajnie jest obserwować podczas nurkowania. Wszystkie przystanki trwają minimum jedną godzinę, co na przykład pozostawia czas na wyspie. Zespół jest bardzo miły! Dziękuję Marco za dobry humor i radość życia! Dziękuję także reszcie załogi!

Bardzo ciekawa wycieczka. Pełna opieka na statku jak i poza nim. Komunikacja w języku polskim i angielskim. Smaczne śniadanie i obiad. Podczas podróży dobrej jakości Rakija i lokalne wina bez ograniczeń. Sam cel podróży to niesamowite widoki i doświadczenia. Obiad na jednej z wysepek to niesamowity klimat.

Polecam. Super wyjazd. Czasu wolnego na wyspie gdzie były klify i słone jezioro mogłoby być odrobine więcej, ale pewnie gdyby był wolny cały dzien to dalej byłoby mało. Zostaliśmy miło ugoszczeni podczas rejsu. Śniadanie, rakija, wino, woda, sok. Piękne widoki i wspomnienia.

That was perfect trip. Thanks to our guide Nena we know more about National park Krka and Primošten. We really appreciate your effort and commitment. Everything was very professional. Thank you Mr. Nedo for safety travel :)

Wycieczka była naprawdę świetna, dużo drinków i bardzo przyjazny personel. Ryba do jedzenia była bardzo dobra, zawsze szczęśliwa.