Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Islandia

Islandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Islandia? Kliknij tutaj.

Islandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 57 546 opinii

Świetne doświadczenie - edukacyjne, zabawne i zdecydowanie NIE coś, co robisz na co dzień! Przewodnicy byli kompetentni i przyjaźni, większość znała dobrze kilka języków. Nieco bardziej forsowna, niż się spodziewaliśmy, ale mieszcząca się w naszych ponad 50-letnich możliwościach. W sumie przeszliśmy ponad 5 mil, w tym pod górę i w luźnym terenie. Zdecydowanie przynieś butelkę wody do napełnienia prosto ze strumieni płynących w dół lodowca, niesamowite!

Prawdziwa kąpiel w gorącej wodzie. Bulgocze wszędzie wokół basenu wielkości człowieka. Akcesoria do kąpieli dostępne frytki, opaski, a także suszarka do strojów kąpielowych, żel pod prysznic i szampon. Przyjemny moment z rodziną. Bardzo różni się od słynnej błękitnej laguny. Autentyczny.

TRUDNO WYRAZIĆ SŁOWAMI!!!! TEGO TRZEBA DOŚWIADCZYĆ! ALE NAJPIERW ZWIEDZIĆ ISLANDIĘ A POTEM , JAKO WISIENKĘ NA TORCIE, ZOSTAWIĆ SOBIE PRZED ODLOTEM "FLY OVER ICELAND"!!!

Great trip with an excellent guide Monika. I saw an impressive waterfall, geyser, and vulcanic crater during the journey. I recommend this trip to everyone.

Rewelacja nie spodziewałem się czegoś takiego a korzystałem w przeszłości z wielu symulatorów