Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Słowenia

Słowenia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Słowenia? Kliknij tutaj.

Słowenia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2768 opinii

Super zorganizowane, punktowe światło i bardzo mili przewodnicy. Na promie jest trochę chłodno (klimatyzacja), dlatego zalecana jest kurtka. Przewodnicy na pokładzie iw Wenecji byli świetni. Z dodatkowego programu wycieczek oferowanego na pokładzie zarezerwowaliśmy tylko wycieczkę taksówką wodną przez Canale Grande z powrotem do terminalu promowego. To była naprawdę atrakcja i zapewnia punktualny przyjazd na podróż powrotną. W sumie TOP

Podróż była warta każdego grosza. Gdybyśmy zarezerwowali bilet VIP w katamaranie, a nie standardowy, usiedlibyśmy na zewnątrz i na górze, to byłoby zwieńczeniem całości. Zarezerwowaliśmy również wycieczkę po mieście, lunch i przejażdżkę gondolą i byliśmy bardzo zadowoleni z stosunku jakości do ceny. Zarezerwowalibyśmy to ponownie.

Było fajnie. miło spędzony dzień ale jak zawsze były jakieś ale. ceny na statku to chyba z kosmosu. Po opowieści przewodnika zdecydowaliśmy na wykupienie całego pakietu. Gdyby nie jedzenie to byłby to strzał 10. jedzenie nie warte tych pieniędzy. Inne atrakchena najwyższym poziomie

Świetny dzień na odprawie celnej, trochę czasochłonny, w przeciwnym razie Wenecja jest warta podróży. Aby uzyskać krótki wgląd, najlepiej, jeśli chcesz więcej, musisz zaplanować znacznie więcej czasu.

Wycieczka była naprawdę świetna, dużo drinków i bardzo przyjazny personel. Ryba do jedzenia była bardzo dobra, zawsze szczęśliwa.