Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stany Zjednoczone? Kliknij tutaj.

Stany Zjednoczone: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 247 256 opinii

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Mieszkając w Bostonie, staram się trzymać z dala od atrakcji turystycznych, ale posiadanie przyjaciół w mieście było idealną wymówką, aby w końcu zrobić wycieczkę po kaczkach! Personel był bardzo przyjazny, a nasz przewodnik „Jigsaw” był kompetentny, przystojny i zabawny. To było dobrze spędzone popołudnie na poznawaniu miasta, które teraz nazywam domem!

Wycieczka była doskonała! Zaczęło się w samą porę, miła równowaga opowieści o gangsterach i duchach. Kia, jako nasz przewodnik, wykonała świetną robotę, aby informacje były bardzo wciągające. Wycieczka zabierze Cię do miejsc, których sam być może nie widziałeś. Warte czasu i pieniędzy.

Doskonałe wrażenia pomimo bardzo długiej podróży. Zaplanuj mały kocyk na chłodno, bo klimatyzacja w autobusie jest w pełni...

Super wycieczka, rewelacja, polecam nawet zamiast przelotu helikopterem. Wrażenia niesamowite i wycieczka warta swojej ceny