Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Monistrol de Montserrat, Hiszpania

Najciekawsze atrakcje

Monistrol de Montserrat, Hiszpania – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Monistrol de Montserrat, Hiszpania

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monistrol de Montserrat, Hiszpania?

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Monistrol de Montserrat, Hiszpania?

Monistrol de Montserrat, Hiszpania: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monistrol de Montserrat, Hiszpania? Kliknij tutaj.

Monistrol de Montserrat, Hiszpania: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6712 opinii

Bardzo miłe odkrycie niezwykłego miejsca zarówno pod względem kulturowym, jak i przyrodniczym. Niezależnie od tego, czy przyjedziesz tu dla kultury, dla duchowości, czy dla podziwiania krajobrazu, będziesz zachwycony. Nie ma nic do powiedzenia na temat organizacji. Radzę wjechać kolejką linową, potem pieszo do pustelni św. Joanny, a następnie zejść pieszo do klasztoru. Panorama zapiera dech w piersiach przez cały czas. Nie przegap wieży strażniczej tuż obok parkingu dla autokarów.

Ogólnie wycieczka była naprawdę świetna i zgodnie z oczekiwaniami nasz przewodnik był kompetentny i wspomniał o przydatnych informacjach, a także pomocny według mojej żony, jeśli chcesz wybrać się na małą wycieczkę i zobaczyć bazylikę, prawdopodobnie narzędzie powinno zająć godzinę dłużej niż jest planowane

To była fantastyczna wycieczka. Niezapomniane widoki z góry na Katalonię . I świetny przewodnik Marcel, którego olbrzymia wiedza wzbogaciła nasz pobyt na Monserrat . Dziękujemy i polecamy innym :)

A very well organized trip. Our guide Gus told us everything about Montserrat but also about Barcelona in a very interesting way. We recommend Castlexperience

Bardzo komfortowa wycieczka, przewóz komfortowym autobusem, bardzo profesjonalny i pomocny przewodnik. Polecam jako przerwę w zwiedzaniu Barcelony. Relax.