Wybierz daty
Paryż

Rejsy wycieczkowe

  • Atrakcje wodne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj według:
1 - 16 / 85

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Paryż

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 10 074 opinii

Fomos bem atendidos e servidos. O local foi fácil de encontrar com o GPS e localização que nos deram. Comida era excelente, comemos a carne com batata assada eo peixe e estava ótimo. Tenham atenção para chegar 30 minutos ante da hora marcada para embarcarem a tempo pois o cruzeiro não vai esperar por vocês. Entretanto comem a entrada enquanto outras pessoas chegam. O staff foi semper impecável, simpático e rapido. Nada apontar. Nesta altura de outono/inverno recomendo o cruzeiro das 18h45 para se ver um pouco de Paris ao por do sol e noite.

Piękne... o zmierzchu weszliśmy na pokład. Spotkany przez uśmiechnięte twarze. Obsługa była pospieszna, ale profesjonalna. Zostaliśmy szybko odepchnięci, gdy tylko łódź się zatrzymała, czy to zrobione, czy nie. Jedzenie było ok, ale nie po to tam jesteś. Zabytki są fantastyczne. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie. Nie mogę powiedzieć, że było bardzo piękne.

Podany adres jest w poblizu statku, ale nie jest docelowy. Pani w okienku udzielila informacji wiec trafilismy. Trzeba przejsc 50m dalej. Poza tym wszystko super jedzenie bardzo smaczne i mila obsluga. Swietne miejsce na wyjatkowe okazje

Miła wycieczka łodzią i dobre jedzenie. Szkoda, że niewiele powiedziano o zabytkach. Otrzymałeś ulotkę na ten temat (ale nic nie zostało ogłoszone, więc od czasu do czasu zgadnij, który budynek lub przyjazna kelnerka ich wskazała).

Piękne widoki proponuje przybyć wcześniej aby zająć miejsce na górnym pokładzie.