Wybierz daty
Paryż

Poza utartym szlakiem

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
1 - 16 / 32

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu poza utartym szlakiem w: Paryż

Oprócz atrakcji typu poza utartym szlakiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu poza utartym szlakiem w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5755 opinii

Dwóch nastolatków, które mi towarzyszyły, nie mogły się doczekać, aby odwiedzić to legendarne miejsce. Nie zawiedliśmy się. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, widać wszystko, nawet miejsce, gdzie Prezydent Republiki siedzi na stadionie. Przewodnik był bardzo dobry, powiedziała nam anegdoty i wspomnienia z wielkich spotkań. Nie brakuje muzeów z archiwami budowy stadionów i zdjęciami różnych ważnych wydarzeń. Musisz tylko wiedzieć, że musisz dużo chodzić po schodach, lepiej być wysportowanym i dobrze dopasowanym!

Świetna wycieczka. Jako mama 3 chłopców byłam na kilku wycieczkach po stadionach. Ten był zdecydowanie najciekawszy! Dostaliśmy taksówkę z Paryża na stadion, nie ma problemu. Jednak powrót taksówką był koszmarem. Byliśmy blisko stacji metra, ale nie byłem wystarczająco wygodny / wystarczająco odważny, aby z niego skorzystać. Radzę wybrać się na wycieczkę, ale wcześniej załatwić sprawy związane z podróżą.

Wizyta jest świetna! Moje 7 i 6 latki to uwielbiały! 90 minut mija bardzo szybko. Uczymy się wielu rzeczy bez zapełniania głowy liczbami. Dużo dla mnie emocji, kiedy wchodzimy na stadion jak zawodnicy! Mistrzostwa Świata 1998 wymagają...

Przyjazny przewodnik. Odwiedź bardzo dobrze tempo z wejściem gracza, który daje dreszczyk emocji pomimo pustego stadionu. Zwiedzanie niezapomnianej szatni dla młodszych i starszych. Z braku koszulki wyszliśmy z gwiazdami w oczach.

dobra i wnikliwa wycieczka po stadionie. świetny przewodnik. warty zachodu!