Wybierz daty
Paryż

Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 116
Sortuj według:
1 - 16 / 116

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2813 opinii

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytałem wiele komentarzy i byłem mentalnie świadomy czasu potrzebnego na przybycie i powrót do Mont Saint Michel (4 godziny w jedną stronę i kolejne 4 godziny z powrotem) po drodze, ponieważ musisz wstać wcześnie, aby się spotkać na miejscu spotkania o 7 rano ten czas mija bardzo szybko, bo prawie wszyscy śpią, więc nie uważam tego za ciężką podróż. Byliśmy na Górze od 12 do 16 i wróciliśmy do Paryża o 21. Firma, która nas zabrała super i wizyta na Górze SUPER POLECAMY. Moim zdaniem było warto i bardzo mi się to podobało, tak, jeśli masz świadomość, że w drodze tam spędzisz dużo czasu, a w drodze powrotnej staje się to bardzo znośne (w każdym razie są przystanki na gazie stanowiska do chodzenia do łazienki lub kupowania jedzenia)

Od miejsca spotkania na początku do końca 5-gwiazdkowy zabieg! Zwiedzanie pałacu było kompletną niespodzianką, o czym nie mówiło się w szczegółach. Mimo to Sonia, która była naszym przewodnikiem, wiedziała wszystko o pałacu, rewolucji francuskiej itp. Bogactwo wiedzy, bardzo wyuczonej w historii Francji i absolutna rozkosz. Zapytaj o Sonię! Zasługi beucoup

Niesamowita możliwość odwiedzenia Mount Saint Michael! Chcielibyśmy spędzić trochę więcej czasu w tym miejscu, ponieważ mogliśmy zostać tylko przez około 3 godziny, a trochę więcej jest potrzebne, aby móc w pełni przeżyć i nie biegać! Jednak świetny przewodnik i niesamowita pomoc.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.

Fajna organizacja i super doświadczenie! Powrót do lat młodości :)