Wybierz daty
Paryż

Dla powracających podróżnych

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Warsztaty i lekcje
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
1 - 16 / 18

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Dla odwiedzających po raz kolejny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Dla odwiedzających po raz kolejny w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytałem wiele komentarzy i byłem mentalnie świadomy czasu potrzebnego na przybycie i powrót do Mont Saint Michel (4 godziny w jedną stronę i kolejne 4 godziny z powrotem) po drodze, ponieważ musisz wstać wcześnie, aby się spotkać na miejscu spotkania o 7 rano ten czas mija bardzo szybko, bo prawie wszyscy śpią, więc nie uważam tego za ciężką podróż. Byliśmy na Górze od 12 do 16 i wróciliśmy do Paryża o 21. Firma, która nas zabrała super i wizyta na Górze SUPER POLECAMY. Moim zdaniem było warto i bardzo mi się to podobało, tak, jeśli masz świadomość, że w drodze tam spędzisz dużo czasu, a w drodze powrotnej staje się to bardzo znośne (w każdym razie są przystanki na gazie stanowiska do chodzenia do łazienki lub kupowania jedzenia)

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.

Bardzo miło i romantycznie. Dobra muzyka nastrojowa. Moim zdaniem jeden z najlepszych sposobów na poznanie paryskiej atmosfery i widoków na Wieżę Eifela.

To było wspaniałe doświadczenie zobaczyć zabytki wzdłuż Sekwany o zachodzie słońca. Dobra muzyka, dobre wibracje, dobry stosunek jakości do ceny.

Łatwe włączanie i wyłączanie. Zaoszczędzono godziny oczekiwania w kolejce dzięki wcześniejszemu zakupowi online.