Wybierz daty
Paryż

Posiłki i napoje

  • Bilety wstępu z opiekunem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 123
Sortuj według:
1 - 16 / 123

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Paryż

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 2 opinii

To nasz pierwszy raz w Paryżu i pierwszy raz używam "weź swojego przewodnika" i wszystko poszło idealnie. Aktywność bardzo dobrze wyjaśniona, a platforma łatwa w użyciu. Przyjechaliśmy pół godziny wcześniej, jak tłumaczą, i byliśmy szczęśliwi, bo kolejka nagle stała się bardzo długa. Kiedy weszliśmy do pierwszych, mieliśmy możliwość poprosić biletera (wiemy tylko po francusku: dzień dobry, dobry wieczór i proszę), aby znalazł nam miejsca z dobrą widocznością i był bardzo miły. Spektakl jest fantastyczny i nie warto pominąć ani jednego szczegółu. Jeśli odwiedzasz Paryż i lubisz program na żywo, nie przegap okazji

Wspaniały, wart swojej ceny. Czekaliśmy trochę czasu na wejście, a ponieważ było nas tylko 2, musieliśmy dzielić stół z innymi ludźmi, co nie było problemem. Program był fantastyczny, chociaż wszystko było po francusku, dostaliśmy sedno tego. Kolory były wspaniałe, a niektóre gimnastyki były niesamowite. Bardzo mi się podobało, a szampan poszedł na ucztę. Jedyną złą rzeczą jest to, że po koncercie, kiedy próbowaliśmy odzyskać taksówkę, chcieli 50 euro za 12 minut jazdy z powrotem. Udało nam się znaleźć taksówkę, która obciążyła nas 35 euro?

Fomos bem atendidos e servidos. O local foi fácil de encontrar com o GPS e localização que nos deram. Comida era excelente, comemos a carne com batata assada eo peixe e estava ótimo. Tenham atenção para chegar 30 minutos ante da hora marcada para embarcarem a tempo pois o cruzeiro não vai esperar por vocês. Entretanto comem a entrada enquanto outras pessoas chegam. O staff foi semper impecável, simpático e rapido. Nada apontar. Nesta altura de outono/inverno recomendo o cruzeiro das 18h45 para se ver um pouco de Paris ao por do sol e noite.

Piękne... o zmierzchu weszliśmy na pokład. Spotkany przez uśmiechnięte twarze. Obsługa była pospieszna, ale profesjonalna. Zostaliśmy szybko odepchnięci, gdy tylko łódź się zatrzymała, czy to zrobione, czy nie. Jedzenie było ok, ale nie po to tam jesteś. Zabytki są fantastyczne. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie. Nie mogę powiedzieć, że było bardzo piękne.

Miła wycieczka łodzią i dobre jedzenie. Szkoda, że niewiele powiedziano o zabytkach. Otrzymałeś ulotkę na ten temat (ale nic nie zostało ogłoszone, więc od czasu do czasu zgadnij, który budynek lub przyjazna kelnerka ich wskazała).