Wybierz daty
Paryż

karty miejskie

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu karty miejskie w: Paryż

Oprócz atrakcji typu karty miejskie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu karty miejskie w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu karty miejskie w: Paryż:

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1902 opinii

Odebraliśmy przepustkę w biurze miejsca zbiórki, w którym dokonujemy rezerwacji z aplikacji Get Your Guide. Udaliśmy się prosto do autobusu i najpierw zrobiliśmy pełną wycieczkę, później skorzystaliśmy z hop off / hop on, aby odwiedzić niektóre z atrakcji. Drugiego dnia wykorzystaliśmy przepustkę do muzeum na inne atrakcje. To był dobry stosunek jakości do ceny. W przypadku Wieży Eiffla, Luwru i Wersalu pominęliśmy podobne wycieczki i cieszę się, że tak zrobiliśmy, ponieważ próbowaliśmy użyć tej przepustki do Łuku Triumfalnego, a linia była ogromna. Wyglądało na to, że porusza się dość szybko, ale po prostu nie mieliśmy czasu, więc polecam pominąć wycieczki po tych 4 głównych atrakcjach.

Karnet jest bardzo cenny i daje dużo możliwości i elastyczności. Minus: jasne wytyczne dotyczące rezerwacji konkretnego przedziału czasowego na zajęcia, dla których nie jest to możliwe za pośrednictwem karnetu (ale można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej samej aktywności). Okazało się, że nie trzeba było rezerwować czasu na te zajęcia i wystarczyło zaoferowanie biletu paryskiego/muzealnego. Więc na miejscu z pewnością była wygoda, ale znalazłem to bardziej niejasne na stronie internetowej.

Wysoce warte swojej ceny! W Paryżu jest tak wiele miejsc do zobaczenia, że możesz wejść do prawie każdego muzeum, a dzięki temu biletowi otrzymasz wstęp! Super wygodne, ponieważ nie musisz planować z wyprzedzeniem (poza Luwrem).

To naprawdę fajny gadżet - możesz pominąć kolejki, dostać drinki / jedzenie za darmo i zwiedzić wiele miasta (wycieczki po okolicy!). W przyszłości będę go często używać.

Łatwy sposób na dostęp do większości atrakcji i zabytków