Wybierz daty

Paryż wycieczki

Liczba znalezionych atrakcji: 701
Sortuj według:
Strona 1 z 44

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 38 532 opinii

Bardzo fajne zajęcia i wystarczająco dużo wolnego czasu... Godziny są wolne, ale nadal trzeba stać w kolejce do obu atrakcji. To, co polecam, to przyjechać do Luwru wcześniej, żeby przeprowadzić kontrole, które i tak nie zajmą dużo czasu (my wybraliśmy się w sobotę). Co do rejsu po Sekwanie mam dwie rady: w miesiącach zimowych czas ok 17:00 (przyjedź godzinę wcześniej bo generalnie jest kolejka), zajmij miejsca po przeciwnej stronie wejścia. Do Luwru i miejsca rozpoczęcia rejsu jest trochę daleko, ale jeśli masz ochotę na spacer kilka kilometrów, a nawet więcej, to może być fajnie zobaczyć wiele rzeczy.

Bardzo miłe wrażenia z rejsu po Sekwanie. Był to słoneczny dzień, który sprawił, że rejs był jeszcze przyjemniejszy. Wskazówka: jeśli wybierasz się w zatłoczonym okresie, lepiej przybyć nieco wcześniej niż przewidywany początek rejsu (np. 20 minut wcześniej), ponieważ jeśli się spóźnisz, najwyższe piętro może być pełne, a wtedy będziesz musiał zobaczyć widok z dolne piętro.

To było niesamowite wyzwanie wejść na drugie piętro wieży Eiffla ale daliśmy radę, przewodniczka cudowna, bardzo pomocna, empatyczna i co najważniejsze z masą informacji, bardzo dziękuję i pozdrawiam Marzena jestem mega zadowolona

Serwowany posiłek był doskonały, obsługa idealna! Bardzo przyjemny moment, bardzo nam się podobało!

Wspaniały widok na nocny Paryż. Niezapomniane wrażenia z pobytu w Moulin Rouge.