Wybierz daty

Mediolan Zamki i pałace

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Mediolan

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan to:

Jezioro Como

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3502 opinii

Oceniam to doświadczenie na 5 gwiazdek. Ja i moi przyjaciele zaznaczamy tę trasę jako jedną z głównych atrakcji naszej podróży do Mediolanu. Przewodnik był bardzo przyjazny i mówił w spokojny i łatwy do zrozumienia sposób. Bardzo dobrze poinformowany o mieście i jego historii. Jedyne, co czułem, to to, że pora lunchu była trochę pospieszna, poza tym mogę tylko polecić, ponieważ jest to świetny pakiet na zwiedzanie głównych atrakcji miasta i zagwarantowanie miejsca na Ostatnią Wieczerzę.

Nasza przewodniczka Katerina była bardzo poinformowana, interesująca i przyjazna. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w trasie. To było doskonałe pierwsze doświadczenie. Z pewnością zapisałbym się ponownie na ten przewodnik i grupę. Pomógł mi nawigować po zabytkach miasta, które początkowo wydawało mi się przytłaczające. Ze względu na trasę Kateriny czułem się o wiele lepiej poinformowany o Mediolanie i czułem się również komfortowo.

Kup bilet wstępu, aby móc zwiedzać muzea. Są koniecznością! Tyle historii, której nie można przegapić. Niewiarygodne doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.

Gospodyni tam była, łatwa do zidentyfikowania. Pamiętaj, aby pobrać niezbędne aplikacje

jasne wytyczne dla odwiedzajacych, zwiedzanie zapewnione na dlugie godziny :)