Mediolan
zamki i pałace

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zamki i pałace w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu zamki i pałace jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3502 opinii

Jestem pod wrażeniem profesjonalnego przygotowania wycieczki, szczególnie wielkie podziękowania i wyrazy uznania należą się Pani Sylwii (przewodnik z ogromną wiedzą i pasją oraz wysoką kultura osobistą). Podobałam mi się możliwość zadawania pytań. Żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Rekomenduję udział w wycieczce połączonej ze zwiedzaniem (łącznie 3 h) - naprawdę warto - zwłaszcza jeżeli jesteś po raz pierwszy w Mediolanie (!)

Zapisałem się na tę trasę głównie po bilet na Ostatnią Wieczerzę z zamiarem późniejszej rezygnacji. Skończyło się na tym, że zostałem w pobliżu znacznie dłużej niż planowałem, ponieważ przewodnik był tak pouczający. Niestety musiałem wyjść wcześniej, aby umówić się na kolejne spotkanie, ale żałuję, że nie musiałem, a z perspektywy czasu po prostu planowałem zostać na resztę trasy. Świetne doświadczenie!

Nasz przewodnik Elizabetta z Mediolanu Experience był fantastyczny! Widzieliśmy Ostatnią Wieczerzę, a następnie pieszą wycieczkę po Mediolanie. Elizabetta była dokładna i szczegółowa i nie umknęła ani chwili, pilnując naszej drogi przez świąteczne tłumy. Jej wskazówki dotyczące innych miejsc do zobaczenia, czasu i transportu były doskonałe. Gorąco ją polecam!

To była naprawdę pouczająca trasa! Mój przewodnik, Laura, był bardzo kompetentny i łatwy do zrozumienia. Dała nam mnóstwo czasu na każdym przystanku na zdjęcia. Było wspaniale, ponieważ miałem ograniczony czas w mieście i chciałem szybko zapoznać się z historią i miejscami.

Polecam. Wycieczka godna uwagi. Przewodnik miły i kompetentny.