Lisse
Bilety wstępu

Bilety wstępu

Brak wyników dla „Lisse Bilety wstępu”

Lisse: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Lisse Bilety wstępu

Z Amsterdamu: Transfer z biletem do parku kwiatowego Keukenhof

1. Z Amsterdamu: Transfer z biletem do parku kwiatowego Keukenhof

Dołącz do wycieczki po Keukenhof, aby zwiedzić najsłynniejszy ogród kwiatowy na świecie. Zachwyć się ponad siedmioma milionami kwiatów i przejdź się 15 kilometrami ścieżek przez park. Wycieczka Keukenhof odbierze Cię z głównego dworca kolejowego w Amsterdamie i zabierze prosto do wejścia do parku. Twoje bilety wstępu są wliczone w cenę. Wykorzystaj w pełni tę wycieczkę i dowiedz się więcej o kwiatach, parku, Holandii, holenderskiej kulturze i regionie Bulb dzięki opcji audioprzewodnika. Ta opcja obejmuje również bezpłatny rejs po kanałach! Podróżuj klimatyzowanym autobusem przez obszar z niekończącymi się polami tulipanów, jednym z najczęściej fotografowanych i kultowych krajobrazów w kraju. W Keukenhof z łatwością wejdź do jednego z największych parków kwiatowych na świecie. W parku Keukenhof znajduje się ponad 7 milionów cebulek kwiatowych, w tym tulipany, hiacynty i żonkile. Zdobądź bilety na czas, światowej sławy ogrody Keukenhof są otwarte tylko przez niecałe dwa miesiące w roku i szybko się wyprzedają.

Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

2. Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

Z łatwością podróżuj po Amsterdamie i okolicach, kupując bilet podróżny do Amsterdamu i regionu (ARTT). Możesz korzystać z ARTT do nieograniczonego podróżowania pociągiem (2. klasy) między dowolną z następujących stacji w Amsterdamie i Regionie Amsterdamu: Amsterdam Amstel, Amsterdam Bijlmer ArenA, Amsterdam Central station, Amsterdam Holendrecht, Amsterdam Lelylaan, Amsterdam Muiderpoort, Amsterdam RAI, Amsterdam Sciencepark, Amsterdam Sloterdijk, Amsterdam Zuid, Duivendrecht, Schiphol Amsterdam Airport, Halfweg-Zwanenburg, Haarlem, Haarlem Spaarnwoude, Overveen, Zandvoort aan Zee, Zaandam, Zaandam Kogerveld, Purmerend Weidevenne, Purmerend, Purmerend Overwhere, Koog aan de Zaan, Zaandijk Zaanse Schans, Hoofddorp, Diemen, Weesp, Almere Poort, Almere Centrum, Almere Muziekwijk, Almere Parkwijk, Almere Buiten, Almere Oostvaarders, Lelystad Centrum, Diemen Zuid, Naarden-Bussum, Hilversum, Hilversum Mediapark, Hilversum Sportpark, Bloemendaal, Santpoort Zuid, Santpoort Noord, Driehuis, Uitgeest i Beverwijk. Bilet jest również ważny we wszystkich tramwajach, autobusach, autobusach nocnych, metrze i promach obsługiwanych przez amsterdamską firmę transportową GVB, EBS i Connexxion w Amsterdamie i regionie Amsterdamu, w tym w Amsterdam Airport Express Bus 397 i N97 (obsługiwane przez Connexxion). W sezonie Keukenhof ten bilet jest ważny: Z Amsterdamu (Europaplein) do Keukenhof autobusem linii 852 obsługiwanym przez firmę Arriva Z lotniska Schiphol do Keukenhof autobusem linii 858 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Hoofddorp do Keukenhof autobusem linii 859 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Haarlem do Keukenhof autobusem linii 50 obsługiwanym przez Connexxion

Amsterdam: Keukenhof i Zaanse Schans - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

3. Amsterdam: Keukenhof i Zaanse Schans - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do ogrodu Keukenhof i zatrać się w holenderskich polach kwiatowych i wspaniałych ogrodach. Podziwiaj rzędy tulipanów, żonkili i krokusów, rosnące w różnych kolorach i rozmiarach. Delektuj się lokalnym serem i zobacz tradycyjną metodę produkcji drewnianych butów. Po dotarciu do ogrodu Keukenhof weźmiesz udział w 45-minutowej wycieczce z przewodnikiem po parku, po czym będziesz mieć wystarczająco dużo czasu wolnego na zwiedzanie w swoim tempie. Przewodnik wyjaśni Ci, w jaki sposób uprawiane są poszczególne rodzaje kwiatów oraz ich historię i znaczenie dla kultury holenderskiej. Po zakończeniu zwiedzania ogrodów udaj się do Zaanse Schans, słynnej wioski wiatraków. Odkrywaj to miasto w towarzystwie przewodnika. Odwiedź sklep wytwórcy chodaków, który zademonstruje Ci, jak powstają te drewniane buty. Następnie weźmiesz udział w pokazie produkcji sera i degustacji. Zanim rozpoczniesz samodzielne zwiedzanie Zaanse Schans, przewodnik zdradzi Ci, co sprawia, że ta wioska jest tak wyjątkowa, opowie Ci o lokalnej historii i kulturze i przekaże kilka wskazówek na temat okolicy. Możesz podwyższyć standard swojej wycieczki, dodając opcję rejsu po kanałach Amsterdamu, podczas którego łódź przepływa obok wszystkich głównych atrakcji Amsterdamu, w tym m.in. domów nad kanałami z okresu złotego wieku, Westerkerk i Domu Anny Frank. Możesz też skorzystać z kuponu do This is Holland, aby odbyć wyjątkowy lot 5D po Holandii.

Amsterdam: Rejs po kanałach i bilet do Keukenhof z autobusem wahadłowym

4. Amsterdam: Rejs po kanałach i bilet do Keukenhof z autobusem wahadłowym

Popłyń kanałami Amsterdamu i odkryj słynne ogrody botaniczne Keukenhof dzięki połączeniu rejsu po kanałach i biletu do ogrodów. Zacznij od odkrywania kanałów, które dzielą miasto na małe wyspy podczas 1-godzinnego rejsu. Zobacz historyczne mosty łączące wyspy, w tym kultowy Magere Brug. Podziwiaj dzielnicę kanałów - obiekt z listy UNESCO. Poznaj miasto dzięki audioprzewodnikowi oferowanemu w 18 językach. W zimnych porach roku łodzie są zadaszone i ogrzewane, zapewniając Ci komfortowe wrażenia. Gdy świeci słońce, możesz zrelaksować się na otwartym pokładzie. Następnie odkryj 32 hektary ogrodów kwiatowych w ogrodach botanicznych Keukenhof. Zobacz wyjątkowe pokazy kwiatowe i daj się porwać obfitości i zapachowi ponad 7 milionów kwitnących cebulek. Ciesz się wygodą bezpośredniego transferu autobusowego z centrum Amsterdamu do Keukenhof. Autobus odjeżdża co 30 minut. Podczas jazdy autobusem podziwiaj malowniczy holenderski krajobraz i obejrzyj film o Holandii i Keukenhof. Po nacieszeniu oczu kwiatami ogrodu wróć autobusem do centrum Amsterdamu. Sam zdecyduj, jak długo chcesz pozostać w ogrodach Keukenhof. Nasze autobusy odjeżdżają co 30 minut. Podczas odprawy możesz określić, która godzina rejsu najbardziej Ci odpowiada (można to również zrobić innego dnia). Dlaczego powinieneś wybrać tę wycieczkę? 1. Wyrusz w urzekający rejs po malowniczych kanałach Amsterdamu z Amsterdam Boat Cruises i zobacz urzekające piękno miasta z wyjątkowej perspektywy. 2. Doświadcz wygodnej i bezproblemowej przejażdżki autobusem w obie strony z Amsterdamu do Keukenhof, co pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć malowniczą podróżą. 3. Zanurz się w zapierającym dech w piersiach pięknie ogrodów Keukenhof, mając swobodę pozostania tak długo, jak chcesz. Zwiedzaj we własnym tempie i stwórz niezapomniane wspomnienia. 4. Ciesz się wygodą elastycznego rozkładu jazdy autobusów, które odjeżdżają co 30 minut, zapewniając elastyczność w planowaniu wizyty zgodnie z własnymi preferencjami. 5. Odkryj Keukenhof w wolnym czasie, pozwalając sobie na wędrówkę po oszałamiających wystawach kwiatów, podziwianie urzekających eksponatów i doświadczanie czarującej atmosfery we własnym tempie.

Keukenhof: Pola Kwiatowe Kulturalna wycieczka rowerowa w małych grupach

5. Keukenhof: Pola Kwiatowe Kulturalna wycieczka rowerowa w małych grupach

Udaj się do wypożyczalni rowerów obok Keukenhof. Spotkaj się tam ze swoim przewodnikiem i omiń kolejki do wypożyczenia roweru, ponieważ Twój przewodnik będzie już dla Ciebie gotowy. Następnie wraz z małą grupą do 10 osób wyrusz na niesamowitą wycieczkę rowerową po polach kwiatowych w sąsiedztwie Keukenhof. Dowiedz się o tej wspaniałej części Holandii oraz jej kulturze i historii kwiatów od swojego przewodnika. Na kilku przystankach przewodnik opowie o uprawie tulipanów, hiacyntów i żonkili. Będzie wystarczająco dużo czasu na zrobienie zdjęć zachwycających pól kwiatowych. Podczas jazdy odwiedzisz Tulip Experience Amsterdam. Dowiedz się wszystkiego o uprawie tulipanów tutaj i zrób piękne zdjęcia w polu z milionem tulipanów w 500 różnych odmianach. Możesz napić się kawy i wybrać własne tulipany do zabrania ze sobą. Po około 3 godzinach wróć do Keukenhof, gdzie możesz samodzielnie odwiedzić piękne ogrody (na własny koszt). Jeśli zdecydujesz się odwiedzić Keukenhof, udaj się tam przed lub po wycieczce rowerowej, w zależności od godziny wyjazdu wycieczki rowerowej.

Amsterdam: Keukenhof & Tulip Experience - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

6. Amsterdam: Keukenhof & Tulip Experience - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

Weź udział w malowniczej przejażdżce z Amsterdamu do miejscowości Lisse, aby zobaczyć słynne holenderskie tulipany. Odkryj Keukenhof – największy ogród kwiatowy na świecie. Odwiedź atrakcję Tulip Experience i wybierz dodatek w postaci rejsu po kanałach Amsterdamu. Opuść Amsterdam i odwiedź miejscowość Lisse oraz Ogrody Keukenhof. W zależności od pory roku zobaczysz po drodze kwiaty, które ożywiają krajobraz swoimi kolorami. Odwiedź Ogrody Keukehof i spaceruj po ich ścieżkach. Następnie udaj się do atrakcji Tulip Experience, rodzinnej firmy założonej przez hodowcę tulipanów i jego córkę. Dowiedz się wszystkiego o tulipanach w muzeum, po czym odwiedź najważniejszy punkt tej atrakcji: ogród pokazowy. Podziwiaj niekończące się pola, na których rośnie ponad milion tulipanów, i zwiedzaj je na własną rękę. Wypij bezpłatną kawę lub herbatę, a następnie wyrusz z powrotem do Amsterdamu. Spraw, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza i wybierz dodatek w postaci rejsu po kanałach Amsterdamu.

Lejda: rejs z wiatrakiem i wycieczka po okolicy w pobliżu Keukenhof

7. Lejda: rejs z wiatrakiem i wycieczka po okolicy w pobliżu Keukenhof

Odkryj liczne wiatraki, piękne holenderskie poldery i autentyczne wioski na Kagerplassen podczas wyjątkowego 1-godzinnego rejsu po wiatrakach organizowanego przez Rederij van Hulst. Wyruszamy z pięknego miasta Warmond na Kagerplassen, niedaleko Lejdy i słynnego na całym świecie Keukenhof. Wejdź na pokład naszej wygodnej łodzi wycieczkowej i daj się ponieść historycznym wiatrakom, które zdobią idylliczny holenderski krajobraz polderów. Podczas naszego wyjątkowego rejsu po wiatrakach będziesz świadkiem bogatej historii Kagerplassen, otoczonego bujną zieloną przyrodą, falującą wodą i... wieloma wiatrakami. Gdy żagle autentycznych wiatraków wdzięcznie się obracają, wydaje się, że czas stoi w miejscu. Urzekająca atmosfera wody i wielowiekowych młynów tworzy niezapomnianą podróż w czasie. Podziwiaj wiele działających wiatraków podczas naszego 1-godzinnego rejsu. Są one ważne dla osuszania polderów, które mogą znajdować się nawet 5 metrów poniżej poziomu morza. Nasi doświadczeni kapitanowie i wszechstronny audioprzewodnik podzielą się z Tobą fascynującymi opowieściami o wiatrakach, krajobrazie i historii odzyskania dużej części naszego kraju. Dodatkowe informacje: Ograniczona dostępność dla wózków inwalidzkich (skontaktuj się z nami) Toaleta na pokładzie (brak toalety dostępnej dla wózków inwalidzkich) Parking: Parking dostępny w miejscu odlotu w odległości krótkiego spaceru. Typ statku: Statek z otwartym tylnym pokładem

Z Amsterdamu: wycieczka do Keukenhof i holenderskiej wsi

8. Z Amsterdamu: wycieczka do Keukenhof i holenderskiej wsi

Weź udział w wycieczce z przewodnikiem z Amsterdamu, by zobaczyć największy ogród kwiatowy w Europie i dowiedzieć się więcej o tradycyjnej Holandii. Zachwyć się pięknem i spokojem holenderskiej wsi, odwiedzając skansen Zaanse Schans oraz miejscowości Volendam i Marken. Zatrać się w świecie kolorów i zapachów podczas wizyty w ogrodzie Keukenhof. W ramach tej całodniowej (10-godzinnej) wycieczki odpoczniesz od gwarnego centrum Amsterdamu i odwiedzisz piękne wiejskie tereny poza miastem. Wyrusz z centrum Amsterdamu w kierunku skansenu Zaanse Schans. Po dotarciu do tego muzeum pod gołym niebem zobaczysz i zwiedzisz wiatraki. Później udasz się do tradycyjnych wiosek rybackich Volendam i Marken, gdzie poznasz niektóre spośród wytwarzanych tam produktów. Wróć na pokład autobusu, by wyruszyć na południe – do ogrodu Keukenhof. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Po podróży autobusem wejdziesz bez kolejki na teren światowej sławy ogrodu kwiatowego, gdzie urzeknie Cię ponad 7 milionów tulipanów, hiacyntów oraz żonkili we wszystkich możliwych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Wykorzystaj czas wolny, by zwiedzić ogród. Na miejscu można zakupić cebulki tulipanów, by zasadzić je w domu. Zajrzyj do malowniczych holenderskich miejscowości i wiatraków. Przyjrzyj się życiu w zachwycającym skansenie Zaanse Schans, w miejscowości Volendam i na półwyspie Marken. Poznaj mechanizm działania wiatraków w Zaanse Schans. Wejdź do środka działającego wiatraka, by uwiecznić go na zdjęciach. Wreszcie odwiedź prawdziwą holenderską piekarnię i fabrykę sera, gdzie zaplanowano degustację. Zobacz przy pracy rzemieślnika zajmującego się wykonywaniem tradycyjnych chodaków i weź udział w rejsie łodzią po jeziorze IJsselmeer.

Amsterdam: Ogród tulipanów Keukenhof i doświadczenie Giethoorn

9. Amsterdam: Ogród tulipanów Keukenhof i doświadczenie Giethoorn

Odkryj wyjątkowy pakiet wycieczkowy 2 w 1, który zabierze Cię na szczyt wyobraźni, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Doświadcz dwóch zgrabnie i pięknie zapakowanych miejsc docelowych, których nigdy nie znajdziesz u innych touroperatorów w Europie. Zapewnij sobie wycieczkę do dwóch największych atrakcji Holandii w ciągu jednego dnia. Skorzystaj z bezproblemowego transferu z Amsterdamu i dowiedz się więcej o regionie od doświadczonego przewodnika. Poczuj się swobodnie dzięki wszystkim atrakcjom i kosztom wstępu wliczonym w cenę. Na początek odwiedź Keukenhof, ogród tulipanów i kwiatów. Poznaj z bliska fascynujące zjawiska i podziwiaj miliony tulipanów, żonkili i innych kwiatów. Ten piękny wiosenny ogród zapewnia jedyne w swoim rodzaju doznania zapachowe i kolorystyczne, a także ponad 20 zapierających dech w piersiach prezentacji kwiatów, ogrody inspirowane niespodziankami i angażujące zajęcia. Słynne pola cebulowe otaczają Keukenhof. Z wiatraka możesz podziwiać wspaniałe widoki na niektóre z pól cebulowych, z obietnicą pięknych zdjęć. Istnieją zajęcia dla osób w każdym wieku, które pozwolą Ci wykorzystać swoje zmysły, wąchając, smakując, słuchając i ciesząc się. Keukenhof to świetna zabawa dla całej rodziny, ponieważ najmłodsi mogą bawić się na placu zabaw, głaskać zwierzęta w zoo i wyruszyć na poszukiwanie skarbów. Następnie odkryj Giethoorn. Podróż do urokliwej osady Giethoorn w północno-wschodniej Holandii będzie Twoim ostatnim celem na jedyną w swoim rodzaju przygodę. Miejscowość znana jest jako "Wenecja Północy" ze względu na liczne kanały i brak autostrad. Podczas 1-godzinnego rejsu łodzią z przewodnikiem poznasz tę bajkową wioskę zamieszkałą przez mniej niż 3000 osób. Pieszo przejdź się po zachowanej wiosce i zobacz, jak każdy dom jest zbudowany na małej sztucznej wyspie. Odkryj małe ścieżki w wiosce, aby znaleźć setki mostów i cieszyć się spokojną atmosferą. Doświadcz magii ogrodu tulipanów Keukenhof i Giethoorn Experience, gdzie urzeknie Cię piękno ogrodów Keukenhof i spokój wioski Giethoorn. Odkryj żywe kolory tulipanów, odkryj urocze kanały i zanurz się w holenderskiej kulturze i dziedzictwie. Zarezerwuj swoją wycieczkę Keukenhof Tulip Garden i Giethoorn Experience już teraz, aby odbyć niezapomnianą podróż przez to czarujące miejsce. Przygotuj się na przygodę, która pozostawi wspomnienia na długie lata.

Z Lisse: Flower Bike Tour wzdłuż Keukenhof i De Tulperij

10. Z Lisse: Flower Bike Tour wzdłuż Keukenhof i De Tulperij

Znajdź się na polach niezliczonych kwiatów podczas wycieczki rowerowej z przewodnikiem po polach kwiatowych i ogrodzie Keukenhof z Lisse. Przejedź przez centrum Lisse, aby zobaczyć ogród pokazowy w De Tulperij. Podziwiaj Kasteel Keukenhof z zewnątrz po minięciu dzikich tulipanów, żonkili i hiacyntów. Poznaj swojego przewodnika i rozpocznij wycieczkę rowerową. Podczas jazdy dowiedz się, które pola kwiatowe kwitną. Posłuchaj historii kościoła św. Agaty, znajdującego się w centrum Lisse. Zrób sobie krótką przerwę i wypij drinka w De Tulperij, wyjątkowej atrakcji ze wspaniałymi widokami na pola kwiatowe. Spaceruj po ogrodzie pokazowym w De Turlperij, podziwiając wiele tulipanów, żonkili i hiacyntów. Wyjedź z De Tulperij i jedź wzdłuż Kasteel Keukenhof, odrestaurowanej XVII-wiecznej rezydencji z ogrodami zamkowymi. Po drodze mijaj kwitnące pola, niezależnie od pory roku. Sezon zaczyna się setkami kwitnących żonkili i hiacyntów. W połowie kwietnia ciesz się setkami kwitnących tulipanów.

Lisse

Lisse

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Lisse

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Lisse?

Lisse: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lisse? Kliknij tutaj.

Lisse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2707 recenzji)

Kochamy to! Ogrody są pięknie utrzymane. Pawilon orchidei był dla mnie jedną z głównych atrakcji. Bylibyśmy wdzięczni za więcej informacji na temat historii tulipanów w Holandii. Wiedziałam, że najwcześniej sprowadzono z Turcji tulipany o czerwonych karbowanych liściach. W Muzeum Tulipanów w Amsterdamie dowiedziałam się, że te najbardziej cenione podczas Tulipmanii – czerwone i białe – zostały zainfekowane wirusem!

Wspaniały park. Tyle kolorów, że było magicznie. Naprawdę tam, odpowiedni rozmiar, bardzo czysto i gratuluję ogrodnikom jakości kwiatów i kolorów

Ta różnorodność kwiatów i cały projekt zrobiły wrażenie. W przyszłości zwrócę większą uwagę na rabaty z tulipanami

Bardzo sprawna obsługa i różnorodne opcje toalet na terenie całego obiektu. Jedzenie było dobrze przygotowane.

Było jednak bardzo miło, zdecydowanie za dużo ludzi