Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Arona

Arona – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Arona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Arona?

Na jakich wycieczkach w: Arona obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4872 opinii

Odwiedziliśmy z 7 przyjaciółmi i świetnie się bawiliśmy. O tej porze roku jest szalenie zajęty, co oznacza, że kolejki są bardzo długie, zdecydowanie warto zdobyć szybki bilet, ale pamiętaj, że wyprzedają się bardzo wcześnie. Dotarliśmy na miejsce o 9:30 i było już tłoczno, więc warto dotrzeć tam około 9, więc jesteś gotowy do wyjazdu, gdy tylko przejazdy ruszą o 10 rano. Idź prosto do szafek, kiedy wejdziesz! Buty często są zabierane przez pomyłkę lub z powodu kradzieży, więc warto kupić buty do wody lub po prostu nosić buty przez cały dzień, tak jak ja. Singha była naszą ulubioną przejażdżką (poza Wieżą Mocy, na którą jeździło tylko kilku odważnych). Jedzenie jest niedrogie. Nie można dostać leżaka na plaży, chyba że najpierw tam pójdziesz i nie położysz ręcznika! Mimo trudności to taki wspaniały dzień. Upewnij się, że masz ze sobą krem do opalania i wkładaj go do szafki, aby często go uzupełniać - byłem bardzo spalony!

Piękne doświadczenie. Wycieczka kajakiem jest bardzo fajna, nawet jeśli jest dość męcząca. Znaleźliśmy dzień z trochę wzburzonym morzem i dużą ilością fal. Ale to była świetna zabawa. Z bliska widzieliśmy żółwie, jeden przepłynął tuż pod naszym kajakiem. Fajny przystanek na nurkowanie z rurką. Szkoda, że tylko z daleka dostrzegliśmy delfina. Z drugiej strony nie można sprawić, by zwierzęta pojawiały się na polecenie. Bardzo miły Andres, nasz przewodnik. Wycieczka gorąco polecana.

Świetna wycieczka kajakiem, przewodnik Luca jest bardzo przyjazny i dobrze się nami opiekował. Na trasie zobaczyliśmy delfiny oraz głowę żółwia. Niestety tego dnia podczas nurkowania z rurką nie było wiele do zobaczenia. Na pewno zarezerwuję ponownie!

Bardzo ładny park wodny z wieloma różnymi zajęciami (wszystkie rodzaje zjeżdżalni, basen ze sztuczną falą, plaże, restauracje). Szczególnie polecane są zjeżdżalnie tunelowe. Bez szybkiej przepustki czas oczekiwania jest nadal stosunkowo długi.

Niesamowite zjeżdżalnie. Sam klimat parku jest bajeczny.