Bukareszt
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bukareszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bukareszt? Kliknij tutaj.

Bukareszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1197 opinii

Nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy o tym doświadczeniu! Bogdan jest fantastycznym przewodnikiem i pozwala poznać te zabytki oczami miejscowego. Zapewnił świetne sugestie, gdzie zjeść na naszych przystankach, aby uzyskać autentyczne wrażenia. Same strony są imponujące i zdecydowanie były punktem kulminacyjnym mojej podróży do Rumunii. Transport był również bardzo wygodny. Nie mogę wystarczająco polecić tego doświadczenia!

Rumanía nos sorprendió de forma positiva. Realmente disfrutamos la gira. Los lugares eran muy hermosos e interesantes y nuestro guía turístico fue muy agradable y conocedor. ¡Siempre nos gustará recordarlo ...! Rumunia wywarła na nas bardzo pozytywne wrazenie. Miejsca były bardzo piękne i interesujące, a nasza przewodniczka bardzo miła i competena. Zawsze będziemy je mile wspominac ...!

Paul, nasz przewodnik, znał bardzo dobrze angielski i opowiedział nam wszystkie historie o Drakuli, miastach, które odwiedzaliśmy i tak dalej. Mieliśmy małą grupę (tylko nas dwoje i jeszcze jedna para) i Paul był bardzo pomocny przez całą drogę. Odebrał nas na czas i zostawił w naszym hotelu po wycieczce. Samochód był czysty i nowy. Całkowicie polecam!

Przewodnik podjechał po nas punktualnie. Podróżowaliśmy minivanem. Pałac Bran i Pales dodatkowo płatny, ale byliśmy o tym od początku poinformowani. Wszystko przebiegło sprawnie i o czasie. POLECAM.

Wspaniała wycieczka w niesamowite miejsca.dobry przewodnik z dużą wiedza historyczną.polecam