Dodaj daty

Mahé
Transport z lotniska i na lotnisko

Transport z lotniska i na lotnisko
Liczba znalezionych atrakcji: 5

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Mahé: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 82
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Mahé Transport z lotniska i na lotnisko

Wiktoria: Park morski St. Anne i wyspa Cerf z lunchem

1. Wiktoria: Park morski St. Anne i wyspa Cerf z lunchem

Wypłyń z przystani Eden Island łodzią ze szklanym dnem i odkryj podwodny świat tej wyjątkowej i chronionej tropikalnej rafy koralowej. Podczas tej relaksującej wycieczki spędzisz dzień, podziwiając cuda Parku Morskiego z jego olśniewającymi turkusowymi wodami, pięknymi krajobrazami i niezapomnianym przeżyciem podczas snorkelingu, podczas którego będziesz mógł obserwować dużą liczbę gatunków ryb w ich naturalnym środowisku, a także robić to miejsce ręcznego karmienia ryb. Wyokrętuj na wyspie Cerf, aby cieszyć się pysznym kreolskim grillem. Spędź resztę popołudnia na wyspie Cerf. Rezerwat flory i fauny, w którym żyją olbrzymie żółwie lądowe.

Mahé: konfigurowalna prywatna wycieczka po wyspie z kierowcą

2. Mahé: konfigurowalna prywatna wycieczka po wyspie z kierowcą

Dzień rozpocznie się od odebrania Cię przez kierowcę z Twojego hotelu, miejsca zakwaterowania, portu wyładunku lub z lotniska. Po krótkim wprowadzeniu zaplanujesz podróż z kierowcą i udasz się do pożądanych miejsc. Wybierz z listy niesamowitych miejsc, które są obowiązkami do zobaczenia na wyspie. Możesz wybrać się na wycieczkę po wyspie i zatrzymać się w dowolnej chwili w restauracji lub kawiarni na lunch lub po prostu szybką przekąskę — Twój przewodnik poleci kilka świetnych opcji. Odwiedź plażę, a później obejrzyj zachód słońca nad horyzontem. Lub odwiedź wszystkie muzea w mieście, wybierz się na wycieczkę po destylarni rumu lub po prostu przejedź się, delektując się zimnym napojem w klimatyzowanym pojeździe w idealnym komforcie Twoi przyjaźni, pomocni kierowcy mogą pomóc Ci wybrać idealny dzień w raju i zasugerować miejsca do odwiedzenia w zależności od Twoich zainteresowań, ale Ty zachowujesz kontrolę. Niektóre z najważniejszych atrakcji miasta to: • Rynek Wiktorii • Świątynia Arul Mihu Navasakthi Vinayagar • Historyczne monumenty • Wieża Zegarowa Wiktorii • Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP • La Domus • Cmentarz Bel Air

Praslin: Wycieczka na wyspę Curieuse i St. Pierre

3. Praslin: Wycieczka na wyspę Curieuse i St. Pierre

Morski Park Narodowy Curieuse jest sanktuarium dużej różnorodności flory i fauny. W południowej części wyspy odkryjesz bagno namorzynowe, przez które przechodzi chodnik dla odwiedzających park. Wyspa jest również znana z coco de merpalms, gigantycznych drzew takamaka i dużej kolonii żółwi szylkretowych. Obszar ten jest również bogaty w kilka gatunków ptaków, takich jak rzadka na Seszelach czarna papuga Coracopis nigra barklyi, papuga występująca tylko tam i na Praslin. Wyspa St. Pierre jest wyspą rafową na zachód od atolu Providence i częścią Grupy Farquhar, która należy do Zewnętrznych Wysp Seszeli. Ma odległość 736 kilometrów na południowy zachód od stolicy, Victorii, na wyspie Mahé. St. Pierre to maleńka granitowa wysepka z garstką palm kokosowych. To idealna miniaturowa wyspa na środku oceanu. St. Pierre jest uważane za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na Seszelach, dające możliwość zobaczenia szerokiej gamy kolorowych ryb i żółwi morskich. Całodniowa wycieczka obejmuje pyszny lunch z grillem oraz napoje bezalkoholowe. Będziesz miał okazję nurkować i odwiedzić te dwie piękne wyspy, a na zakończenie swojego doświadczenia wrócisz na Praslin.

Z Mahe: Praslin i La Digue z transferem i lunchem

4. Z Mahe: Praslin i La Digue z transferem i lunchem

Wylot z wyspy Mahe, miejsce docelowe na wyspie Praslin. Odwiedź Vallee De Mai, serce Praslin, gdzie znajduje się Palma Coco De Mer i Czarna Papuga, określana również jako Ogród Eden ze względu na swoją mistyczną naturę. Otrzymasz krótkie wyjaśnienie jego historii i będziesz miał okazję zrobić kilka pamiątkowych zdjęć przed wyruszeniem do Anse Lazio. Najsłynniejsza plaża na Praslinie i jedna z „najlepszych na archipelagu” z drobnym białym piaskiem i przepiękną turkusową wodą, która jest tak czysta, że można obserwować pływające wokół niej ryby. Następnie kierujemy się na wyspę La Digue. Poczuj swobodną atmosferę życia na wyspie. Podróżowanie rowerem lub powozem wołowym to dobry sposób, ale jeśli wolisz chodzić, jest to dobra okazja, aby naprawdę jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę. Najpierw zatrzymaj się, aby zjeść pyszny lunch w jednej z naszych lokalnych restauracji, a potem resztę popołudnia możesz zwiedzać wyspę.

Mahé: Park Morski Saint-Anne i rejs na wyspę Moyenne

5. Mahé: Park Morski Saint-Anne i rejs na wyspę Moyenne

Odkryj Ste. Wyspy Anne Marine Park, niegdyś zamieszkałe przez francuskich osadników, podczas rejsu katamaranem z Mahé. Poznaj „relikty Seszeli”, poznaj dziedzictwo kulturowe Seszeli i odkryj bogatą historię wysp. Wejdź na pokład swojego katamaranu w Mahé i udaj się do Ste. Wyspy Anne Marine Park. Żeglując, dowiedz się, w jaki sposób ochrona pozwoliła wyspom i otaczającym je mórz schronić wiele rodzimych gatunków Seszeli. Wysiądź na wyspie Moyenne, gdzie możesz wziąć udział w krótkiej wycieczce, aby zobaczyć wędrujące gigantyczne żółwie lądowe, a następnie zjeść lunch w restauracji Jolly Roger na wyspie. Wróć na swój katamaran i spędź resztę dnia, pływając po wyspach parku morskiego. Zatrzymaj się od czasu do czasu na rafach koralowych, aby ponurkować i popływać w czystej wodzie, zanim wrócisz do Mahe spokojną, malowniczą trasą.

Mahe: Safari po rafach w Parku Narodowym St.Anne Marine z lunchem

6. Mahe: Safari po rafach w Parku Narodowym St.Anne Marine z lunchem

Poznaj cuda Narodowego Parku Morskiego św. Anny podczas tej ekscytującej całodniowej wycieczki, która jest wypełniona zabawnymi zajęciami, takimi jak nurkowanie z rurką. Zobacz kolorowe ryby i zjedz pyszny lunch w formie bufetu. Wypłyń na pokład Anahita, wyruszając na odkrywanie wewnętrznych wysp Mahé. Następnie wskocz na pokład półzanurzalnego statku, zanurzając się pod falami, aby zbadać głębiny Parku Morskiego. Ciesz się karmieniem tropikalnych ryb otaczających łódź, a następnie zbliż się do stworzeń zamieszkujących kolorowe ogrody koralowe w parku, aby popływać z rurką lub popływać. Przed wyruszeniem na ląd na wyspę Moyenne zjedz lunch i rozrywkę muzyczną. Odwiedź wyspę pieszo w poszukiwaniu gigantycznych żółwi, które swobodnie tu wędrują. Odwiedź stare ruiny i groby piratów na wyspie lub zrelaksuj się na prywatnej plaży wyspy. Dzień kończy się tropikalnym koktajlem i spokojnym rejsem po Morskim Parku przed powrotem na Mahé.

Mahé: transfery lotniskowe i promowe na Seszelach

7. Mahé: transfery lotniskowe i promowe na Seszelach

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym transferem lotniskowym między lotniskiem Seszele a portem promowym Mahé lub na odwrót. Określ godzinę, w której chcesz zostać odebrany, a resztę niech zajmie się kierowca. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podróżuj w klimatyzowanym komforcie. Oszczędź sobie kłopotów z noszeniem ciężkich toreb, poruszaniem się po systemie transportu publicznego lub czekaniem w kolejce na taksówkę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z lotniska, czy z portu promowego, powitaj Cię kierowca, który będzie czekał na Ciebie z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem.

Z Mahé: Wycieczka objazdowa po wyspach Praslin i La Digue z lunchem

8. Z Mahé: Wycieczka objazdowa po wyspach Praslin i La Digue z lunchem

Odkryj dwie najbardziej zapierające dech w piersiach wyspy Seszeli podczas rejsu katamaranem z Mahé. Odwiedź Vallée de Mai na Praslin i L'Union Estate na La Digue z biletami i wycieczkami z przewodnikiem. Zjedz kreolski lunch na pokładzie i przespaceruj się po najbardziej malowniczych plażach Seszeli. Po odebraniu z hotelu w dowolnym miejscu na Mahé wskocz na katamaran, który zabierze Cię na Praslin, drugą co do wielkości wyspę Seszeli. Twoim pierwszym przystankiem jest Vallée de Mai, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jedyne miejsce na świecie, gdzie naturalnie rośnie kokos morski. Zapraszamy na spacer ścieżkami tego pierwotnego lasu, słuchając rzadkiej czarnej papugi. Przekonaj się, dlaczego las jest nazywany oryginalnym ogrodem Eden. Odwiedź słynną plażę Anse Lazio i wybierz się na spacer po jej piaskach jak z pocztówki przed przejściem do La Digue. Po drodze wypatruj delfinów i innych rodzimych stworzeń morskich. Zjedz pyszny kreolski lunch z grilla serwowany na pokładzie. Po wylądowaniu na La Digue wsiądź do tradycyjnego wozu ciągniętego przez woły i przewieź się do L'Union Estate. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po posiadłości z biletami w cenie i zobacz żółwie olbrzymie, a także odnowiony kolonialny dom na plantacji, w którym kręcono film „Goodby Emmanuelle”. Kontynuuj zwiedzanie La Digue ciężarówką z otwartymi bokami, zatrzymując się na plaży Anse Source d'Argent, aby przekonać się, dlaczego jest to jedna z najczęściej fotografowanych plaż na świecie. Pod koniec dnia wskocz z powrotem na pokład katamaranu i zostań przewieziony z powrotem do hotelu w Mahé.

Z Praslin: Jednodniowa wycieczka na wyspy Cousin, Curieuse i St. Pierre

9. Z Praslin: Jednodniowa wycieczka na wyspy Cousin, Curieuse i St. Pierre

Całodniowa wycieczka na wyspy Cousin, Curieuse i St Pierre. Rozpocznij od transferu do nabrzeża Baie Ste Anne, aby przepłynąć 2 km do Specjalnego Rezerwatu Przyrody na wyspie Cousin. Krążownik cumuje przy brzegu, a turyści są przewożeni na wyspę łodzią rezerwatu, aby zapobiec przypadkowemu wprowadzeniu szkodników na wyspę. Zaleca się, aby turyści byli przygotowani do zapakowania swoich rzeczy w wodoodporne torby i przestrzegali przepisów bezpieczeństwa dotyczących zakładania kamizelek ratunkowych i pozostawania w pozycji siedzącej do momentu przybicia do brzegu. Strażnik prowadzi wycieczkę po wyspie z jej bogactwem gatunków i siedlisk, od wybrzeża z ochronnymi lasami namorzynowymi, po mokradła, które przyciągają ważki, morświny, kaczeńce i żółwie seszelskie; aż po odmłodzony las na płaskowyżu wzgórza, który zapewnia idealne miejsca lęgowe dla dużych populacji rybitw białoczelnych i rybitw czubatych wśród endemicznych drzew - mapou, morwy indyjskiej i bwa sousouri. Endemiczne ptaki występujące na wyspie Cousin to sroka, słonka, fody, gołąb niebieski i warbler. Rejs wycieczkowy kontynuowany jest 30-minutowym rejsem łodzią na wyspę Curieuse, gdzie na plaży serwowany jest wspaniały lunch BBQ. Wyspa Curieuse ma dużą populację żółwi olbrzymich, niektóre z nich można zobaczyć obok naturalnego stawu na wybrzeżu, podczas gdy większość swobodnie porusza się po wyspie i czasami można je śledzić dzięki ich głośnym nawoływaniom do intymnego kongresu. Wycieczka kończy się snorkelingiem przy maleńkiej wyspie St. Pierre. Dla niewtajemniczonych nasza załoga jest pod ręką z lekkimi kamizelkami do snorkelingu, aby nikt nie przegapił szansy na zobaczenie obfitego życia morskiego.

Z Mahé: Rejs statkiem La Digue z wypożyczalnią rowerów

10. Z Mahé: Rejs statkiem La Digue z wypożyczalnią rowerów

Niezależnie od tego, czy zaczynasz z wysp Mahé, czy Praslin, będziesz pływać po krystalicznych wodach na pokładzie lokalnych promów wyspy na La Digue, gdzie przeżyjesz jedne z najbardziej pamiętnych i autentycznych chwil życia na wyspie. La Digue możesz zwiedzać bez przewodnika i we własnym tempie przez cały dzień. Wskocz na rower, aby rozpocząć swoją przygodę i bądź otwarty na wszystkie niespodzianki, które możesz znaleźć tuż za rogiem, takie jak niepokorny żółw lądowy powodujący poranny „ruch”. Możesz odwiedzić wiele atrakcji wyspy, takich jak L’Union Estate, gdzie znajduje się cmentarz pierwotnych osadników wyspy. Atrakcje obejmują tradycyjny młyn kopry, gigantyczne żółwie lądowe, stary dom na plantacji i malowniczy Anse Source D'Argent; słynie z ogromnych granitowych głazów i czystej turkusowej wody.

Mahé

Mahé

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Mahé

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mahé?

W: Mahé są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Mahé: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mahé? Kliknij tutaj.