Praga Wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 105
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Praga

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Praga?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Praga

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Praga to:

Drezno

Praga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Praga? Kliknij tutaj.

Praga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 17 437 opinii

Za 27 euro na pewno był wart naszych pieniędzy, w pierwszej godzinie było wszystko, co można pić, piwo, wino, shoty, a operator również wręczał go osobiście lub wlewał do ust. W drugiej knajpie gin z tonikiem kosztował około 10 euro, a do tego był darmowy kieliszek powitalny. Następnie do wielopiętrowego klubu tuż przy Moście Karola, który był w porządku, nie akceptowano płatności kartą ani euro. Jeśli chcesz urządzić małą imprezę z nieznajomymi, spróbuj, ale odrobina inicjatywy nie zaszkodzi, gdy z nimi porozmawiasz :)

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się kilku fascynujących legend, które sprawią, że Wasz pobyt w Pradze będzie jeszcze ciekawszy, to ta wycieczka jest punktem obowiązkowym. Przewodniczka Marketa z pasją opowiadała historie - legendy. Wskazywała zakątki związane z ciekawymi postaciami na praskich uliczkach. Subtelne spojrzenie i tajemnicza postać Markety sprawiły, że wieczorny spacer stał się przeżyciem, które na długo zostaje w pamięci.

Mieliśmy szczęście, że byliśmy jedynymi, którzy zarezerwowali tę wycieczkę z przewodnikiem. To było po prostu idealne. Bardzo informujące. Zamek trzeba zobaczyć w Pradze. A nastrój był taki miły. Była z nami świetna i miała dużo wiedzy. Czas po prostu leciał. Bardzo dobra jakość i zdecydowanie polecam.

We totally recommend the beer tasting experience. It was very funny and we learnt a lot about the history of beer. Also we were tought how to properly taste the beer. We had a great time:)

Super wyjście, można poznać wiele ciekawych ludzi, polecam!